0555 Справа № 2-992/2009
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАІНИ
1 червня 2009 року Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області у складі: головуючої судді Жаботинської С.В., при секретарі Костенко Ю.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
в с т а н о в и в:
Позивач просив розірвати шлюб з відповідачкою посилаючись на те, що сумісне життя та збереження сім'ї неможливо, оскільки вони виявились людьми різних характерів та поглядів на життя та сімейні стосунки. Від спільного життя є неповнолітні діти: син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та донька Владислава ІНФОРМАЦІЯ_2.
Рішенням Ясинуватського міськрайонного суду від 30.04.2009 р. позов задоволено і шлюб, зареєстрований 28 березня 2003 року у виконкомі с. Соловйове Ясинуватського району Донецької області, актовий запис № 2 між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_1 /дошлюбне Янкевич/ ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4 розірвано.
При одержанні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГСу стягнуто з ОСОБА_1 на користь держави 17 гривень.
ОСОБА_2 при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу від сплати судових витрат звільнено.
У вступній частині даного судового рішення ім’я позивача замість «Михайла» зазначено як «Максима».
Таким чином, у вступній частині рішення допущена описка і замість імені позивача «Михайло» зазначено «Максим».
Статтею 219 ЦПК передбачено, що суд, який ухвалив рішення, може за заявою осіб, які беруть участь у справі, чи з власної ініціативи виправити допущені описки чи помилки, про що постановляється ухвала.
Враховуючи наведене, суд вважає необхідним у рішенні виправити допущену описку, у зв’язку із чим, ім’я позивача «Максима» необхідно вказати як «Михайла».
Керуючись ст. 219 ЦПК, суд, -
у х в а л и в:
Виправити допущену описку у тексті вступної частини рішення Ясинуватського міськрайонного суду від 30 квітня 2009 р. за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зазначивши ім’я позивача як ОСОБА_1.
Ухвала може бути оскаржено до судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Донецької області.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом 5 днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або протягом 5 днів з дня проголошення ухвали без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження і апеляційна скарга подаються через Ясинуватський міськрайонний суд, а копія апеляційної скарги також до апеляційного суду.
Суддя
- Номер: 2006
- Опис: про визнання права власності на 1/4 житлового будинку
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-992
- Суд: Сарненський районний суд Рівненської області
- Суддя: Жаботинська С.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.08.2006
- Дата етапу: 01.08.2006