Судове рішення #502779
Справа № 3-89/2007 ПОСТАНОВА

 

Справа № 3-89/2007 ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 січня 2007 року суддя Бобринецького районного суду Бевз О.Ю., розглянувши матеріали, які надійшли з Бобринецького РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,-

за ст.51 КпАП України;

ВСТАНОВИВ:

Відповідно протоколу НОМЕР_1, ОСОБА_1, 31.12.2006 року о 23 год. скоїв дрібну крадіжку, а саме викрав із В.Іллінської ЗОШ магнітофон Вега -200, печиво - 1,5 кг., цукор - 1 кг., чим скоїв правопорушення передбачене ст.51 КпАП України.

В судовому засіданні ОСОБА_1 не заперечив проти факту крадіжки вищезазначених речей, також в судовому засіданні було встановлено, що порушник ОСОБА_1 вказане правопорушення скоїв вперше, викрадене повернув в повному обсязі, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, у вчиненому щиро покаявся.

Враховуючи, що даним правопорушенням не було заподіяно шкоди, особу порушника, який вперше притягується до адмінвідповідальності, є учнем 9 класу, батьки не працюючі, суд вважає доцільним звільнити його від адміністративної відповідальності та обмежитись усним зауваженням за малозначимістю вчиненого правопорушення.

Керуючись ст. 22 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності за малозначимістю правопорушення, адміністративну справу закрити, обмежившись усним зауваженням.    

Постанова   оскарженню не підлягаєм      

Суддя                                                                         (підпис)

з оригіналом згідно:                                   

Суддя                                                                        О.Ю.Бевз

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація