УХВАЛА
23 грудня 2009 року м. Пирятин
Суддя Пирятинського районного суду Педяш С.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Пирятинському районі про нарахування допомог и дитині війни,
ВСТАНОВИВ:
Позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 105-106 КАС України.
Позивач маг право порушити адміністративну справу у суді, перепон для прийняття позову немає. Керуючись ст. 107 КАС України.-
У ХВАЛИВ:
Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Пирятинському районі про нарахування допомоги дитині війни.
Копію ухвали про відкриття провадження з адміністративній справі, копію адміністративного позову направити особам, які беруть участь у справі, а також роз'яснити, що відповідно до ст. 49 КАС України особи, які беруть участь у справі, мають рівні
процесуальні права і обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватись належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки , а також мають право у відповідності до ст. 49 КАС України. Особи, які беруть у часть у справі мають рівні процесуальні права і обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів:
знайомитись з матеріалами справи; заявляти клопотання та відмовити ; давати усні та письмові пояснення, доводи, заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів, міркувань інших осіб;
знайомитись з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження на них; робити з матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим кодексом. Відповідно до ст. 51 КАС України крім прав та обов'язків, визначених у статгі 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
Відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково. Подати заперечення проти адміністративного, Ьозову.
Сторони можуть досягнути примирення па будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підстава для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не шпаг умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Відповідно до ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються вимоги та заперечення.
Ухвала оскарженню не підлягає
Суддя-
- Номер: 2-а-88/10
- Опис:
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-88/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Педяш Сергій Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.09.2015
- Дата етапу: 18.09.2015
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-88/10
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Педяш Сергій Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.09.2015
- Дата етапу: 22.09.2015
- Номер: б/н
- Опис: про визнання дій протиправними
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-88/10
- Суд: Теплодарський міський суд Одеської області
- Суддя: Педяш Сергій Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.12.2010
- Дата етапу: 10.12.2010
- Номер:
- Опис: стягнення вартості компенсації щорічної допомоги на оздоровлення
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-88/10
- Суд: Славутицький міський суд Київської області
- Суддя: Педяш Сергій Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.02.2010
- Дата етапу: 19.02.2010
- Номер: 2-а-88/10
- Опис: про визнання дій неправомірними та зобов’язання провести виплату державної допомоги дитині війни в повному розмірі
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-88/10
- Суд: Жовківський районний суд Львівської області
- Суддя: Педяш Сергій Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.03.2009
- Дата етапу: 11.10.2010