Апеляційний суд Житомирської області
м. Житомир, вул. 1-го Травня, 24, 10008, (0412) 47-26-44
УХВАЛА
Суддя апеляційного суду Житомирської області Франовська К.С., 'шуючи питання, відповідно до ст. 297 ЦПК України про прийняття яційної скарги Управління Пенсійного фонду України в Луганському ні Житомирської області на постанову Лугинського районного суду омирської області від 19 липня 2010 року по справі за позовом ОСОБА_1 і Герасимівни до Управління Пенсійного фонду України в Луганському ні Житомирської області про визнання дій неправомірними та стягнення тів, передбачених Законом України «Про статус і соціальний захист адян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»,-
встановив :
Постановою Лугинського районного суду Житомирської області від 19 ня 2010 року позов задоволено частково. Не погоджуючись з даною тановою, відповідач подав апеляційну скаргу до апеляційного суду омирської області.
У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких онодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із іальними виплатами» від 18 лютого 2010 року №1691—VI матеріали даної ави разом з апеляційною скаргою були надіслані до апеляційного суду омирської області для перегляду судового рішення в порядку цивільного очинства.
Рішенням Конституційного Суду України від 09 вересня 2010 року №19- 2010/справа №1-40/2010 визнано такими, що не. відповідають Конституції аїни (є неконституційними), положення Закону України «Про внесення н до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, 'язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 року №1691—VI, а е:
-пункту 2 розділу І: «Пункт 3 частини першої статті 18 Кодексу іністративного судочинства України виключити»;
-пункту 2 розділу II: «Після набрання чинності цим Законом іністративні суди завершують розгляд справ, провадження в яких було крито за пунктом 3 частини першої статті 18 Кодексу адміністративного очинства України. Адміністративні позови, апеляційні та касаційні рги чи подання, подані до набрання чинності цим Законом до відповідних іністративних судів в адміністративних справах, передбачених пунктом З тини першої статі 18 Кодексу адміністративного судочинства України, і якими провадження не відкрито, передаються цими судами до відповідних ів, які здійснюватимуть їх розгляд у порядку цивільного судочинства».
Також визнано неконституційними п. 2 ч. 1 ст. 15 ЦПК України в акції Закону України від 18 лютого 2010 року №1691-УІ.
Рішення Конституційного Суду України є обов'язковим до виконання на иторії України.
Згідно з ч.2 ст. 152 Конституції України закони, інші правові акти о їх окремі положення, що визнанні неконституційними, втрачають нність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх конституційність .
Отже, з дня прийняття Конституційним Судом України рішення від 09 ресня 2010 року №19-рп/2010/справа №1-40/2010, вищезазначена категорія рав не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства апеляційним удом Житомирської області.
ва № 22ц-7 692/10 горія 57
Враховуючи викладене, вважаю за необхідне відмовити заявнику у рийнятті апеляційної скарги на постанову суду та направити дану справу азом з апеляційною скаргою для розгляду за підвідомчістю до Київського адміністративного апеляційного суду.
Керуючись ст.ст. 8, 15, 313, 315, 324, 325 ЦПК України, Рішенням] Конституційного Суду України від 09 вересня 2010 року №19-рп/2010 суддя,-
ухвалив :
Відмовити Управлінню Пенсійного фонду України в Луганському районі] Житомирської області у прийнятті апеляційної скарги на постанову! Лугинського районного суду Житомирської області від 19 липня 2010 року] року.
Справу за позовом ОСОБА_1 до Управлії Пенсійного фонду України в Лугинському районі Житомирської області про]
про що повідомити осіб, які беруть
суду,
апеляційного адміністративного участь у справі.
визнання дій неправомірними та стягнення коштів, передбачених Законом! України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали! внаслідок Чорнобильської катастрофи», разом з апеляційною скаргою! направити для розгляду за підвідомчістю до Київського апеляційного! адміністративного суду, про що повідомити осіб, які беруть участь у| справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може| бути оскаржена в касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.