Справа № 2а- 15937/11/2070
Україна
ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
02 грудня 2011 р. м. Харків
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Бартош Н.С., розглянувши адміністративний позов фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Харківської об’єднаної державної податкової інспекції про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення-рішення,-
В С Т А Н О В И В:
Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до Харківської об’єднаної державної податкової інспекції, у якому просить суд скасувати та визнати нечинними податкові повідомлення-рішення, прийняті Харківською об'єднаною державною податковою інспекцією стосовно фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 на підставі Акта перевірки від 19.08.2011 р. № 1681/17-2849210463: - податкове повідомлення-рішення від 29.08.2011 р. № НОМЕР_1 по податку з доходів фізичних осіб від підприємницької діяльності; податкове повідомлення-рішення від 29.08.2011 р. № НОМЕР_2 по податку на додану вартість та штрафним (фінансовим) санкціям (штрафам); податкове повідомлення - рішення від 29.08.2011 р. № НОМЕР_3 по штрафним (фінансовим) санкціям (штрафам).
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим ст.106 КАС України.
Згідно з ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Законом України «Про судовий збір»передбачено, що цей Закон визначає правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.
Відповідно до ч. 2 ст. 4 цього Закону за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру ставка судового збору складає 0,1 розміру мінімальної заробітної плати.
Суддею після одержання адміністративного позову з’ясовано, що адміністративний позов не оформлено у відповідності до вимог ст. 106 КАС України, а саме, до позову не доданий документ про сплату у повному обсязі судового збору, а наданий документ про сплату судового збору у сумі 03,40 грн. та не додано копії позовної заяви та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів.
Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
Для усунення недоліків адміністративного позову позивачу необхідно надати платіжний документ, що підтверджує сплату судового збору у сумі 24,83 грн. за наступними реквізитами: отримувач –УДК у Червонозаводському районі м. Харкова, МФО 851011, код ЄДРПОУ 24134627, банк: ГУ ДКУ в Харківській області, рахунок 312113206700011, код класифікації доходів бюджету –22030001, та копію позовної заяви та копії всіх документів, що приєднуються до неї, для відповідача.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 106, 108, 165, 186 КАС України, суддя -
У Х В А Л И В:
Адміністративний позов фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Харківської об’єднаної державної податкової інспекції про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення-рішення - залишити без руху.
Надати позивачу термін до 20.12.2011 р. для усунення недоліків позовної заяви.
Повідомити позивачу про необхідність виправити зазначені недоліки адміністративної позовної заяви до 20.12.2011 р. Роз’яснити, що інакше позовна заява буде визнана неподаною і повернута позивачу.
Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених законом, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного проваджені або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Бартош Н.С.