Судове рішення #50015929


Богородчанський районний суд Івано-Франківської області

смт. Богородчани, вул. Шевченка, 68, 77701, (03471) 2-10-70


Справа № 2-757/2010 р.


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

30 липня 2010 року смт. Богородчани

Суддя Богородчанського районного суду Шишко О.А., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні громадською дорогою,

встановив:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні громадською дорогою.

Зазначена заява відповідно до ст. 121 ЦПК України підлягає залишенню без руху, оскільки не сплачено судові витрати у встановленому законодавством розмірі. При подачі позовної заяви позивачем сплачено 7,50 гривень судового збору, в той час як ця сума мала б становити 37 гривень, тобто позивачем не доплачено 29,50 гривень.

За таких обставин суд не може відкрити провадження у справі і позовну заяву слід залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків.

Керуючись ст. 121 ч.1 ЦПК України,

ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні громадською дорогою залишити без руху, надавши строк до 18 серпня 2010 року для усунення вказаних недоліків.

У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк заяву вважати неподаною та повернути заявнику з усіма доданими до неї документами.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація