Судове рішення #499646
37/3-06/15

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

________________________________________________________________________

          01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б


УХВАЛА

          

 08.11.06 р.                                                                                № 37/3-06/15


Колегія суддів Київського міжобластного апеляційного господарського суду у складі:

          Головуючого                                        Мамонтової  О.М.

Суддів:                                        

                                                  Агрикової  О.В.

                                                  Фаловської  І.М.


розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтергруп-ЛДН»на рішення господарського суду Київської області від 12.09.2006 року

                              

по справі          № 37/3-06/15 (суддя Рябцева О. О.)


за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтергруп-ЛДН», м. Київ

до фізичної особи-підприємця Самойлика Євгена Григоровича, м. Біла Церква, Київська обл.

про спростування недостовірної інформації


встановив:

          Рішенням від 12.09.2006р. (підписаним 20.09.06р.) господарський суд Київської області відмовив у задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтергруп-ЛДН»до фізичної особи-підприємця Самойлика Євгена Григоровича про спростування недостовірної інформації.

Усунувши недоліки, зазначені в п. 3 ч. 1 ст. 97 ГПК України (ухвала Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 18.10.06р.), ТОВ «Інтергруп-ЛДН»30.10.06р. повторно подало апеляційну скаргу через місцевий господарський суд (вх. № 6392), просить рішення суду скасувати повністю.

Пунктом 2 частини першої ст. 97 ГПК України передбачено, що апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо до скарги (подання) не додано доказів надсилання її копії іншій стороні (сторонам).

Як вбачається з опису вкладення у цінний лист від 26.10.06р., позивач надіслав копію апеляційної скарги відповідачу за адресою: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гординського, 2, оф. 205 замість адреси, зазначеної в свідоцтві про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця Самойлика Є.Г. (а.с. 25, т. 2), а саме: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, бул. 50-річчя Перемоги, 103, кв. 32.

На підставі викладеного, керуючись п. 2 частини першої ст. 97 ГПК України, апеляційний господарський суд, -


ухвалив:

1.          Повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «Інтергруп-ЛДН»апеляційну скаргу на рішення господарського суду Київської області від 12.09.2006 року по справі № 37/3-06/15 (з доданими до неї документами).

2.          Справу № 37/3-06/15 повернути господарському суду Київської області.


          Головуючий суддя                                                            Мамонтова  О.М.

          Судді

                                                                                          Агрикова  О.В.


                                                                                          Фаловська  І.М.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація