Судове рішення #49941582


Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

м. Олександрія, вул. Першотравнева, 30, 28000, (05235) 7-29-54


ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 квітня 2012 року м. Олександрія

Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області у складі:

судді – Чохонелідзе Л.М.,

при секретарі – Соловйовій Л.ЄЖ.,

за участю прокурора – Буч Р.В.,

за участю захисника – ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду кримінальну справу по обвинуваченню:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, Російська Федерація, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, неодруженого, непрацюючого, невійськовозобов’язаного, який проживає у ІНФОРМАЦІЯ_4, раніше судимого: 12.04.2007 року Олександрійським міськрайонним судом Кіровоградської області за ч. 1, ч. 2 ст. 309 КК України до 2 років 6 місяців позбавлення волі із застосуванням ст. 75, 46 КК України іспитовий строк 2 роки; 08.11.2007 року Олександрійським міськрайонним судом Кіровоградської області за ч. 2 ст. 309 КК України до 3 років позбавлення волі із застосуванням ст. 71 КК України; 05.06.2009 року звільненого від відбування покарання на підставі постанови Полтавського районного суду Полтавської області умово-достроково звільнений від відбуття невідбутої частини покарання на 1 рік 3 місяці 11 днів;

у скоєнні злочину передбаченого ч. 2 ст. 297 КК України;

ВСТАНОВИВ:

що підсудний ОСОБА_2 скоїв незаконне заволодіння предметами, що знаходяться в іншому місці поховання, повторно.

Злочини було скоєно при слідуючих обставинах.

15 лютого 2011 року, близько 11 години 00 хвилин, ОСОБА_2, у стані алкогольного сп’яніння, викрав три металеві труби з території цвинтаря, який розташований в с. Бандурівка, Олександрійського району, Кіровоградської області.

16 лютого 2011 року, близько 17 години 00 хвилин, ОСОБА_2, у стані алкогольного сп’яніння, викрав металавий швелер №6, 5 з території цвинтаря, який розташований в с. Бандурівка, Олександрійського району, Кіровоградської області.

Викрадені предмети, ОСОБА_2 продав та на отримані кошти придбав продукти харчування.

У судовому засіданні підсудний свою вину визнав та вказав, що 15 лютого 2011 року, близько 11 години 00 хвилин, у стані алкогольного сп’яніння, викрав три металеві труби з території цвинтаря, який розташований в с. Бандурівка, Олександрійського району, Кіровоградської області; 16 лютого 2011 року, близько 17 години 00 хвилин, у стані алкогольного сп’яніння, викрав металавий швелер №6, 5 з території цвинтаря, який розташований в с. Бандурівка, Олександрійського району, Кіровоградської області; викрадені предмети, продав та на отримані кошти придбав продукти харчування.

Суд, керуючись ст. 299 КПК України та враховуючи думку учасників судового розгляду, визнав недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються та дійшов висновку, що підсудний винний у скоєнні злочину передбаченого ч. 2 ст. 297 КК України.

Обираючи міру покарання підсудному, суд враховує тяжкість вчиненого злочину, особу підсудного, характеризується посередньо, раніше судимий.

В якості обставин, які пом’якшують відповідальність, суд вважає щире каяття.

В якості обставин, які обтяжують відповідальність, суд вважає – вчинення злочину у стані алкогольного сп’яніння.

Вказане свідчить про те, що підсудний заслуговує покарання у вигляді позбавлення волі.

Цивільний позов підлягає задоволенню. Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 матеріальну шкоду у розмірі 112 грн. 60 коп.

Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу залишити тримання під вартою.

Строк відбуття покарання з моменту взяття під варту, а саме 26.03.2012 року.

Керуючись ст. ст. 321-324 КПК України, суд, -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_2 визнати винними за скоєння злочину передбаченого ч. 2 ст. 297 КК України та призначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 (три) роки.

Цивільний позов підлягає задоволенню. Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 матеріальну шкоду у розмірі 112 грн. 60 коп.

Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу залишити тримання під вартою.

Строк відбуття покарання з моменту взяття під варту, а саме 26.03.2012 року.

Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Кіровоградської області, протягом 15 діб з моменту оголошення, через Олександрійський міськрайонний суд, а засудженим з моменту вручення копії вироку.

СУДДЯ: Л.М. ЧОХОНЕЛІДЗЕ


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація