печерський районний суд міста києва
Справа № 757/5008/13-ц
У Х В А Л А
13 березня 2013 року суддя Печерського районного суду м. Києва, Крижанівська Г.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_2 до Печерської районної в м. Києві державної адміністрації як органу опіки та піклування про відібрання малолітньої дитини, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з вказаним позовом до відповідача.
Дослідивши матеріали позовної заяви, суддя вважає, що заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України, тому в порядку ст.121 ЦПК України її слід залишити без руху для виправлення недоліків.
Відповідно ст.119 ЦПК України, позовна заява подається в письмовій формі та повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий; зміст позовний вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви; позовна заява підписується позивачем або його представником з зазначенням дати її подання. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
З урахуванням викладеного, позивачу, на виконання вимог ст.119 ЦПК України, слід вказати ім'я представника позивача, його місце проживання, поштовий індекс, а також номери засобів зв'язку представника позивача.
Окрім цього, у прохальній частині позовної заяви позивачем не вказані позовні вимоги до відповідача - Печерської районної в м. Києві державної адміністрації як органу опіки та піклування. Тому, позивачу необхідно викласти позовну заяву в новій редакції із зазначенням ім`я позивача, адреси його місця проживання, поштового індексу, номерів засобів зв`язку представника позивача, а також змісту позовних вимог до відповідача та надати копію позовної заяви в новій редакції відповідно для відповідача.
Відповідно до п.5 ст.119 ЦПК України позивачу слід надати документ, що підтверджує сплату судового збору.
Разом з тим, в матеріалах позовної заяви відсутній оригінал документу, що підтверджує сплату судового збору.
Судовий збір сплачується у розмірі та порядку, визначеному Законом України «Про судовий збір» за реквізитами: отримувач коштів УДКСУ у Печерському районі, код отримувача (код за ЄДРПОУ): 380 04 897; рахунок отримувача: 312 142 067 00007, банк отримувача: ГУ ДКСУ у м. Києві; код банку отримувача (МФО):820019; код класифікації доходів бюджету: 220 30001; призначення платежу: 22030001;050; «Судовий збір», Печерський р/с, 02896745, за (вид звернення, пункт з таблиці ставок судового збору).
Відповідно до п.1 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду.
Відповідно до ч.1 ст.8 Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік» з 1 січня 2013 року мінімальна заробітна плата установлена у місячному розмірі 1147 грн.
Згідно ч.2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», за подання позовної заяви, що має немайновий характер, встановлюється ставка судового збору у розмірі 0,1 розміру мінімальної заробітної плати.
Роз'яснити позивачу, що він має усунути недоліки протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.
В разі невиконання вимог суду позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.119-121, 210 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_2 до Печерської районної в м. Києві державної адміністрації як органу опіки та піклування про відібрання малолітньої дитини - залишити без руху для виправлення вказаних судом недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяКрижанівська Г.В.,