Судове рішення #49876304

Справа № 2-844/2011 Провадження № 22-ц/0290/892/2012Головуючий в суді першої інстанції:ОСОБА_1

Категорія: 45      Доповідач: Чуприна В. О.



АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА


"19" березня 2012 р.м. Вінниця



Суддя апеляційного суду Вінницької області Чуприна В.О., розглянувши питання щодо поновлення ОСОБА_2 строку на апеляційне оскарження рішення Тростянецького районного суду Вінницької області від 29 грудня 2011 року, в цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, за участю третьої особи без самостійних вимог Летківської сільської ради Тростянецького району Вінницької області, про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою шляхом зрізання дерев, встановив :

На рішення Тростянецького районного суду Вінницької області від 29.12.2011 р. відповідачем ОСОБА_2, яка була присутня в судовому засіданні під час проголошення рішення, 11.01.2012 р. подана апеляційна скарга з пропуском десятиденного строку на апеляційне оскарження, перебіг якого для даного учасника процесу закінчився 10.01.2012 р.

На виконання ухвали апеляційного суду від 05.03.2012 р. ОСОБА_2 надіслане клопотання у якому вона просить поновити строк на оскарження, посилаючись на те, що строк пропущений у зв’язку із хворобою.

Оскільки поважність причини заявником стверджується документально довідкою лікаря, строк на апеляційне оскарження підлягає поновленню.

Керуючись ч. 3 ст. 297 ЦПК України , ухвалив :

Заяву ОСОБА_2 задовольнити, поновивши їй строк на апеляційне оскарження рішення Тростянецького районного суду Вінницької області від 29 грудня 2011 року.

Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Суддя-доповідач : підпис ОСОБА_4








Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація