Судове рішення #49861051

Справа № 2-2112/11

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28.11.2011 року Фрунзенський районний суд м. Харкова у складі:

головуючий - суддя Бобко Т.В.

секретар судових засідань –ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_2, до державного підприємства “Завод імені Малишева”про стягнення заборгованості по заробітній платі та відшкодування моральної шкоди,-

В с т а н о в и в:

Позивач звернулася до суду із позовом, яким просить стягнути з відповідача заборгованість по заробітній платі за період з вересня 2010 року по червень 2011 року у сумі 14180,84 гривень, а також 25000 гривень –моральну шкоду.

Позивач ОСОБА_2 у попередні судові засідання, призначені 25.08.2011 року, 24 жовтня 2011 року, а також у судові засідання 10 .11.2011 року, 28.11.2011 року не з’явилася, про час та місце розгляду справи була повідомлена своєчасно та належним чином, причини неявки суду не повідомила, заяву про розгляд справи у її відсутність не надала.

Відповідно до ч. 5 ст. 76 ЦПК України, вручення судової повістки представникові особи, яка бере участь у справі, вважається врученням повістки і цій особі.

Відповідач у судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений своєчасно та належним чином, причини неявки суду не повідомив.

Таким чином, відповідно до п.2 ст.77 ЦПК України, суд визначає, що повідомлений належним чином позивач повторно не з’явився в судове засідання.

Відповідно до вимог п.3 ч. 2 ст.169, п.3. ч.1ст.207 ЦПК України суд постановлює ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

На підставі викладеного, керуючись п.3 ч. 2 ст.169, п.3 ч.1, ч.2 ст.207 ЦПК України

У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_2, до державного підприємства “Завод імені Малишева”про стягнення заборгованості по заробітній платі та відшкодування моральної шкоди –залишити без розгляду.

Роз’яснити позивачу її право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області протягом п’яти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги. У разі, якщо ухвала була постановлена без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

СУДДЯ:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація