Справа № 2-с-89/11
У Х В А Л А
07.09.2011 року суддя Фрунзенського районного суду м. Харкова Бобко Т.В., розглянувши заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про скасування судового наказу,
В с т а н о в и в:
Заявники звернулися до суду із заявою, якою просять скасувати судовий наказ від 06 червня 2011 року про стягнення заборгованості за надані послуги КП “Жилкомсервіс”у сумі 2506 гривень, оскільки вони бажають розглядати дане питання у порядку цивільного судочинства.
Зазначена заява не відповідає вимогам ст. 105 ЦПК України, яка визначає форму та зміст заяви про скасування судового наказу, а саме: у заяві не зазначено найменування стягувача, його місцезнаходження, відсутні посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача, відсутні посилання на докази, якими боржники обґрунтовують свої заперечення проти вимог стягувача, боржниками не додані до заяви її копія для надання стягувачеві.
Відповідно до ч. 6 ст. 105 ЦПК України, до неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми статті 121 цього Кодексу.
При таких обставинах, відповідно до ст. 121 ЦПК України, заява ОСОБА_5 підлягає залишенню без руху із зазначенням недоліків заяви та наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ст. ст. 105, 121 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про скасування судового наказу - залишити без руху.
Встановити строк для усунення зазначених у ухвалі недоліків - 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Роз’яснити ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про скасування судового наказу, що якщо боржник відповідно до ухвали суду у встановлений строк не усуне недоліки заяви про скасування судового наказу, заява вважається неподаною та повертається боржникові.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Суддя Фрунзенського районного
суду м. Харкова Т.В.Бобко