Судове рішення #49812250
2а-956/11/2670

  

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01025,  м. Київ,  вул. Десятинна,  4/6, тел. 278-43-43


Вн. № 8/36  

У Х В А Л А

про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі

14 лютого 2011 року

м. Київ

№ 2а-956/11/2670


Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Санін Б.В., ознайомившись з позовною заявою

 

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м.Одеси

до

Акціонерного товариства фірми "Укргазбуд"

про

стягнення заборгованості у розмірі 18 087,00 грн ,

ВСТАНОВИВ:

25 січня 2011 року до судді Окружного адміністративного суду міста Києва Саніна Б.В. надійшов адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси до Акціонерного товариства фірми "Укргазбуд", в якій Управління просить стягнути з відповідача заборгованість в сумі 18 087 грн. на покриття витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за Списком № 2.

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до пункту 4 ч. 1 статті 1832 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах щодо стягнення грошових сум, які ґрунтуються на рішеннях суб'єкта владних повноважень, щодо яких завершився встановлений цим Кодексом строк оскарження, застосовується скорочене провадження.

Частиною третьою та частиною четвертою статті 1832 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено порядок розгляду адміністративної справи в порядку скороченого провадження, а саме: про відкриття скороченого провадження суд виносить ухвалу, копія якої невідкладно надсилається відповідачу разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів.

На підставі вищенаведеного, керуючись статтями 104-107, 1832 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1.          Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатись суддею Саніним Б.В.

2.          Позивачу в строк до 24 лютого 2011 року надати суду наступні документи:

ь          письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, не має справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;

ь          засвідчені копії документів, на підставі яких діє позивач (положення, наказ тощо), довідки про найменування і номери рахунків позивача, відкритих у банківських установах або органах Державного казначейства України;

ь          детальний розрахунок заборгованості відповідача по періодах, із зазначенням часткового погашення боргу, якщо таке мало місце;

ь          службову записку, на яку позивачем здійснюється посилання у листі б/н, б/д, який було направлено в якості усунення недоліків (реєстраційний напис Окружного адміністративного суду міста Києва на листі вх. № 03-12/1254 від 11.02.2011 р.);

ь          довідку з органу статистики про знаходження відповідача в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України на момент розгляду спору у суді.

3.          Встановити Відповідачу десятиденний строк з дати отримання даної ухвали для надання письмових заперечень проти позову.

4.          Роз’яснити Відповідачу, що суд розгляне справу в порядку скороченого провадження одноособово, без проведення судового засідання, без виклику осіб, які беруть участь у справі, оцінивши лише повідомлені позивачем та відповідачем обставини. При цьому, вказати Відповідачу, що заперечення проти позову чи заява про визнання позову мають бути подані безпосередньо до канцелярії суду.

5.          Копію ухвали про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі разом з витягом про процесуальні права та обов’язки невідкладно після постановлення надіслати відповідачу.

6.          Ухвала набирає законної сили негайно після постановлення та оскарженню не підлягає.

          

          Суддя                                                                                                                Б.В. Санін

                       


Інформація про процесуальні права і обов’язки осіб, які беруть участь у справі.

          Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.  




 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація