Судове рішення #49808656

Справа № 2а- 7554/10/2070

Україна

ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТАТИВНИЙ СУД


У Х В А Л А

про закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду


14 червня 2010 р.р.                                                                                  м. Харків


Cуддя Харківського окружного адміністративного суду Тацій Л.В., розглянувши адміністративний позов Державної податкової інспекції у Київському районі м. Харкова до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення суми ,-


ВСТАНОВИВ:


Відповідно до ухвали Харківського окружного адміністративного суду від 11.06.2010 було відкрито провадження по адміністративній справі за позовом Державної податкової інспекції у Київському районі м. Харкова до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення суми.

У ході підготовчого провадження судом було запропоновано відповідачу надати до суду письмові заперечення проти позову та докази в обґрунтування заперечень, визначено факти, які необхідно встановити для вирішення спору.

Ураховуючи наведене, керуючись ст. 121 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

          1. Закінчити підготовче провадження та призначити справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у Київському районі м. Харкова до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення суми до судового розгляду на 03.08.2010 о 12:45 год. у відкритому судовому засіданні в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою: 61004, м. Харків, вул. Мар’їнська, 18-Б-3.

          2. В судове засідання викликати представника позивача, представника відповідача.

          3. Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя                                                                                  Тацій Л.В.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація