Миколаївський окружний адміністративний суд вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055 |
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
15 квітня 2011 р. № 2а-3152/11/1470
Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Мавродієва М.В., розглянувши матеріали
за позовом | Спеціалізований Морський Порт "Октябрськ", а/я 170,Миколаїв,54052 |
до | Спеціалізована ДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Миколаєві, вул. Чкалова, 20,Миколаїв,54017 |
про | визнання недійсним податкове повідомлення- рішення №0000090037 від 04.04.2011 на суму 1031,0 грн., |
в с т а н о в и в:
Позивач, Державне підприємство Спеціалізований морський порт «Октябрьск»звернувся до суду з адміністративним позовом про визнання недійсним податкове повідомлення- рішення спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м.Миколаєві №0000090037 від 04.04.2011 на суму 1031,0 грн.
Зазначена позовна заява подана з порушенням вимог передбачених ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки в позовній заяві не зазначено дати її підписання.
Враховуючи викладене, позивачу для усунення недоліків необхідно надати суду позовну заяву із зазначенням дати її підписання.
Відповідно до ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява подана із порушенням вимог ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України підлягає залишенню без руху, з наданням позивачу строку для усунення вказаного недоліку.
Керуючись ч.3 ст. 106, ч.1 ст.108 КАС України суддя, -
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву залишити без руху.
2. Позивачу в строк до 16.05.11 виправити недоліки вказані в ухвалі, оформити позовну заяву згідно з вимогами зі ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України та роз’яснити позивачу, що інакше позовна заява буде повернена відповідно до ч.3 ст.108 КАС України.
Ухвала про залишення позовної заяви без руху може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву. Залишення позовної заяви без руху не позбавляють права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, установлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Суддя М.В. Мавродієва