Судове рішення #4976073

Справа № 3-510/09р.

П О С Т А Н О В А

 і м е н е м    У к р а ї н и

м. Шахтарськ                                                                 18 травня 2009 року

Суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Угорчук В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від   ВДАІ м. Шахтарська УДАІ ГУМВС України  в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, мешканця  ІНФОРМАЦІЯ_3,  

за скоєння правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУАП, суддя

в с т а н о в и в :

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 біля 22 год. 20 хв. 15.02.2009 р. керував  моторолером  Дельта  без д/н на 208 км а/д Старобельськ - Донецьк у стані алкогольного сп’яніння.

    Особа, яка притягується до адміністративної відповідальності до суду не з’явилась 25.03.2009р., 17.04.2009р.,08.05.2009р., причини неявки суду не повідомлені.  ОСОБА_1 двічі піддавався приводу, але привід не виконано.

Згідно ч.1 ст.38 КУАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через  три місяці з дня вчинення правопорушення, адміністративне правопорушення скоєне 15.02.2009р., тобто на момент розгляду справи закінчились строки притягнення винного до адміністративної відповідальності.

На підставі викладеного, керуючись ст.247 КУАП, суддя

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності  за ч.1 ст.130 КУАП по закінченню строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Провадження по справі закрити.

На постанову може бути подана апеляційна скарга в установленому законом порядку на протязі 10 днів з дня її винесення.

            Суддя

                                            ОСОБА_2

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація