Судове рішення #4969234

                                                              Справа № 3-375\09

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

            21 травня 2009 року Суддя Рожищенського районного  суду Волинської області Сіліч І.І., розглянувши  матеріали, які надійшли від  ВДАІ ( по обслуговування м.Рожище та району) АТІ ВДАІ  УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, працюючого - священик,

•   за вчинення правопорушення передбаченого ст.130 ч.1  КУпАП,                                  

  В С Т А Н О В И В:

    01.05.2009 року біля 22 год 00 хв. ОСОБА_1 керував транспортним засобом ВАЗ 21061  в смт.Торчин перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив вимоги ПДР України.

           В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчинені даного правопорушення  визнав , зобов’язався подібного не вчиняти.

          Вина ОСОБА_1 стверджується зібраними по справі та перевіреними  в судовому засіданні доказами, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом № 3 медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп’яніння від 01.05.09 р., довідкою РВ УМВС України у Волинській області, довідкою про місце реєстрації та склад сім’ї, характеристикою.

          З’ясувавши обставини та вивчивши матеріали адміністративної справи, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст.130 ч.1 КУпАП і йому слід обрати адміністративне стягнення у виді  громадських робіт.

          Керуючись ст.ст.283,284 КУпАП,-    

                                                  П О С Т А Н О В И В:

        ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді  громадських робіт на строк 40 (сорок) годин.

       Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області  через Рожищенський районний суд шляхом подання апеляційної скарги чи протесту прокурора   протягом 10 днів з дня винесення постанови.                                                          

        Постанова судді  набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора. Якщо було подано апеляційну скаргу чи протест прокурора , постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення , є остаточною й оскарженню не підлягає.

        Суддя : (підпис)                                                                                   ОСОБА_2

       Оригіналу відповідає:

       Суддя    Рожищенського районного суду                                          І.І.Сіліч

         

       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація