Судове рішення #49674023

Справа № 22Ц-3024/11Головуючий в суді першої інстанції:ОСОБА_1

Категорія: 27      Доповідач: Чуприна В. О.




АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

23.11.2011 м. Вінниця


      Суддя апеляційного суду Вінницької області Чуприна В.О., в порядку вирішення питання щодо прийняття апеляційної скарги ОСОБА_2 на рішення Гайсинського районного суду Вінницької області від 29 серпня 2011 року у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором, встановив :


Ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 23 вересня 2011 року зазначену апеляційну скаргу ОСОБА_2 залишено без руху та надано строк п’ять днів з дня одержання копії ухвали для усунення недоліків скарги, а саме : сплати 850 грн. державного мита та 120 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення.

    Як вбачається з повідомлення про вручення поштового відправлення, копію ухвали ОСОБА_2 отримав 12 листопада 2011 року, однак, у визначений законом термін, недоліки апеляційної скарги останній не усунув.

Згідно ст. 297 ЦПК України до апеляційної скарги, яка неоформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 ЦПК України, а також у разі несплати суми судового збору чи несплати витрат на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи застосовуються правила ст. 121 ЦПК України.

    Таким чином, апеляційну скаргу необхідно визнати неподаною та повернути заявникові без розгляду.

      Керуючись ч. 2 ст. 121, ч. 2  ст. 297 ЦПК України, ухвалив :


    Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Гайсинського районного суду Вінницької області від 29 серпня 2011 року у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором -  вважати неподаною та повернути заявникові.

   Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та може бути оскаржена в касаційному порядку протягом двадцяти днів до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Копії ухвали надіслати ОСОБА_2, ПАТ «Промінвестбанк», ОСОБА_4, для відома.

        

Суддя – доповідач :підписВ.О.Чуприна



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація