Великобагачанський районний суд Полтавської області
смт. Велика Багачка, вул. Шевченка, 69, 38300, (05345) 9-11-56
Справа № 2-н-21/2011
У Х В А Л А
15.02.2011 року с. Велика Багачка
Голова Великобагачанського районного суду Полтавської області ОСОБА_1, розглянувши заяву про видачу судового наказу обласного комунального виробничого підприємства водоровідно - каналізаційного господарства “Миргородводоканал”про стягнення заборгованості за надані послуги з ОСОБА_2 , -
в с т а н о в и в:
Обласне комунальне виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Миргородводоканал” звернулося з заявою про видачу судового наказу про стягення з ОСОБА_2 заборгованості за надані послуги суми боргу 1021 грн. 33 коп.
Заява подана за місцем зареєстрованого проживання ( перебування ) боржника, і підсудна Великобагачанському районному суду Полтавської області у відповідності до ч. 1 ст.109 ЦПК України.
Заява про видачу судового наказу відповідає вимогам ст. 98 ЦПК України, отже є передбачені законом підстави для відкриття наказного провадження по справі.
На підставі викладеного та керуючись ст.100 ЦПК України, суддя, -
у х в а л и в:
1. Відкрити наказне провадження за заявою обласного комунального виробничого підприємства водоровідно - каналізаційного господарства “Миргородводоканал”про стягнення заборгованості за надані послуги суми боргу 1021 грн.33 коп. з ОСОБА_2
2. Видати судовий наказ в строки і в порядку, передбаченому ст. 102 ЦПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -