Справа № 487/1114/15-ц
Провадження № 6/487/81/15
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20.02.2015 Заводський районний суд міста Миколаєва у складі: головуючого судді – Біцюка А.В., за участю секретаря Бавикіної Т.В., головного державного виконавця Дрьомової О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду подання головного державного виконавця Заводського відділу ДВС Миколаївського міського управління юстиції про оголошення розшуку боржника, -
В С Т А Н О В И В:
головний державний виконавець Заводського відділу ДВС ММУЮ ОСОБА_1. звернулася до суду з поданням про оголошення розшуку ОСОБА_2, мотивуючи свої вимоги тим, що ОСОБА_2 не виконує зобов’язання, покладені на нього судовим рішенням.
Представник Заводського відділу ДВС ММУЮ у судовому засіданні подання підтримав.
Дослідивши надані матеріали, оцінивши докази, судом встановлено наступне.
На виконанні у Заводському відділі ДВС ММУЮ перебуває виконавче провадження з примусового виконання провадження №42645086 про стягнення з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, була зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, на користь ПАТ «Всеукраїнський банк» борг у сумі 22025,18 грн. Боржник у встановлений термін для виконання рішень суду у добровільному порядку не виконав.
За адресою, вказаною у заяві стягувача про відкриття виконавчого провадження: АДРЕСА_1, боржник не проживає, про що складено акт державного виконавця від 29.01.2015, а інше місце проживання боржника не відоме.
Керуючисьст. 40 Закону України «Про виконавче провадження»,ст. 375 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Подання Заводського відділу ДВС Миколаївського міського управління юстиції про оголошення розшуку боржника ОСОБА_2 - задовольнити.
Оголосити розшук боржника – ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, паспорт серії ЕК виданий Заводським РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області 24.05.2007 року, місце реєстрації – невідомо.
Ухвала набирає законної сили через 5 днів з моменту її винесення та може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Заводський районний суд м. Миколаєва в строк та порядок, встановлений ст.ст. 294, 296 ЦПК України.
Суддя Біцюк А.В.