Справа№3-194/2007
ПОСТАНОВА
про накладення адміністративного стягнення
02 лютого 2007 року м. Монастирище
Суддя Монастирищенського районного суду Черкаської області Ротаєнко Д.С, розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, працюючого ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя м. АДРЕСА_1
за ч.2 ст. 122 КУпАП
встановив:
10 січня 2007 року ОСОБА_1о 17 годині 20 хвилин, у м.Ялта, керуючи автомобілем «ВАЗ 21063» н/з НОМЕР_1, не виконав вимогу дорожнього знаку 3.21 «В»їзд заборонено», чим порушив п. 8.4.В ПДР України.
Правопорушник у судове засідання не з»явився, про причини неявки суд не повідомив, про час і місце розгляду справи повідомлений у встановленому законом порядку.
Вина правопорушника в суді повністю доведена наявними у справі матеріалами, в його діях є склад правопорушення, передбачений ч.2 ст. 122 КУпАП.
Враховуючи особу правопорушника, пом»якшуючі та об»яжуючі обставини, суд вважає за необхідне обрати покарання у вигляді штрафу.
Керуючись ч.2 ст. 122, ст. ст. 283,284 КУпАП, суд
постановив:
Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч.2 ст. 122 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 0,2 неоподаткованого мінімуму доходу громадян, що становить 3 (три) грн. 40 коп.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя Монастирищенського
районного суду Ротаєнко Д.С.