Судове рішення #495151
Справа № 2-60/2007 p

Справа № 2-60/2007 p.

             УХВАЛА

              про затвердження мирової угоди, закриття провадження у справі

31 січня 2007 року                                                    м.Монастирище

Монастирищенський районний суд Черкаської області в складі:

головуючого судді:              Ротаєнко Д.С.

при секретарі:                       Пугач В.І.

розглянувши при попередньому судовому засіданні в залі суду в м.Монастирище справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розподіл житлового будинку з надвірними спорудами, усунення перешкод у користуванні будинком,

встановив:

Позивач 22.01.2007 року звернувся в суд з позовом до відповідача про розподіл житлового будинку з надвірними спорудами, усунення перешкод у користуванні будинком.

При попередньому судовому засіданні 31 січня 2007 року сторони заявили клопотання про затвердження мирової угоди згідно якої:

1.У власність і користування ОСОБА_1виділяється 1/2 частина житлового будинку в АДРЕСА_1, яка складається з кімнати 3 площею 24,8 м2.

2. У власність і розпорядження ОСОБА_2виділяється 1/2 частина житлового будинку в АДРЕСА_1яка складається з кімнати 2 площею 12,5 м2 та кімнати 4 площею 8,90 м2, веранди.

3.Паркан, хвіртка, ворота залишаються у спільному користуванні сторін.

4.3обов»язати ОСОБА_1зробити вхід у кімнату 3/ 24,8 м2.

5.Судові витрати в сумі 40 грн ОСОБА_2 виплачує ОСОБА_1 у судовому засіданні.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, суд вважає, що клопотання про затвердження мирової угоди у справі підлягає до задоволення на підставі ст. 175 ЦПК України, оскільки, умови мирової угоди не суперечать нормам діючого законодавства, тому вона може бути визнана судом, в зв"язку із чим провадження у справі підлягає закриттю на підставі ст.205 ЦПК України.

Суд вважає за необхідне роз"яснити сторонам, що повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 175,205,206,208-210 ЦПК України, суд,-

ухвалив:

У справі за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розподіл житлового будинку з надвірними спорудами, усунення перешкод у користуванні будинком визнати мирову угоду, згідно якої:

1 .У власність і користування ОСОБА_1виділити 14 частину житлового будинку в АДРЕСА_1яка складається з кімнати №3 площею 24,8 м2.

2. У власність і розпорядження ОСОБА_2виділити 14 частину житлового будинку в АДРЕСА_1яка складається з кімнати №2 площею 12,5 м2, кімнати №4 площею 8,90 м2, веранди.

3.Паркан, хвіртка, ворота залишаються у спільному користуванні ОСОБА_1та ОСОБА_2.

 

4.3обов»язати ОСОБА_1зробити вхід у кімнату №3 площею 24,8 м2. 5. ОСОБА_2 сплачує судові витрати в сумі 40 (сорок) грн ОСОБА_1

Провадження у справі закрити.

Роз"яснити сторонам, що повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду в апеляційному порядку до апеляційного суду Черкаської області може бути подано протягом п»яти днів з дня її проголошення через Монатирищенський районний суд. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:               Д.С.Ротаенко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація