Судове рішення #495139
4-11/07 p

4-11/07 p. ПОСТАНОВА        

про проведення обшуку

17 січня 2007 року                                                                                         м. Монастирище

Суддя Монастирищенського районного суду Черкаської* області Ротаєнко Д.С., з участю прокурора Бебешка М.М., розглянувши подання органів досудового слідства про проведення обшуку, погоджене з прокурором Монастирищенського району, та матеріали кримінальної справи № 1400700007,-

ВСТАНОВИВ:

В період часу з 31 грудня 2006 року до 3 січня 2007 року, невстановлена особа з метою викрадення чужого майна та використання його в особистих цілях, умисно, протиправно, шляхом виймання віконного скла та перекушування віконних грат, проникла в середину приміщення продуктового магазину МПП ІНФОРМАЦІЯ_2, що по АДРЕСА_1 в м. Монастирище Черкаської області, який належить  ОСОБА_1, звідки викрала продукти харчування та тютюнові вироби на суму 3935 гривень 40 копійок, після чого з місця вчинення злочину зникла, причинивши ОСОБА_1. матеріальні збитки на вище вказану суму.

Допитаний в якості свідка гр. ОСОБА_2 (дані особи змінено згідно Закону України " Про оперативно - розшукову діяльність") пояснив, що до даного злочину може бути причетний гр. ОСОБА_3, житель смт. Цибулів Монастирищенського району Черкаської області, який розповідав, що в його домоволодінні зберігається, частина тютюнових виробів, які нещодавно були викрадені з магазину в м. Монастирище Черкаської області, і які йому залишив на зберігання хтось із знайомих.

Заслухавши пояснення слідчого, думку прокурора, дослідивши матеріали кримінальної справи, подання, суд вважає, що є достатньо підстав для проведения обшуку в домоволодінні в якому проживає гр. ОСОБА_3, 1947 року народження, жителя смт. Цибулів Монастирищенського району Черкаської області.

На підставі вище викладеного, керуючись ст.. 177 КПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Провести обшук в домоволодінні в якому проживає гр. ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, розташованому в смт. Цибулів Монастирищенського району Черкаської області

Проведення обшуку доручити працівникам Монастирищенського РВ УМВС України в Черкаській області.

 

Суддя Монастирищенського                 

районного    суду  :                          Ротаєнко Д.С.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація