Судове рішення #4947079

                                                                                                                                                                                                                      Справа № 5-80/09    

 П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 травня 2009 року                                    

Суддя Тячівського районного суду Чопик В.В. при секретарі Кошілко Н.М., за участю прокурора Якубовського В.А., представника КВІ ДДУ ПВП ОСОБА_1,  розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тячів справу за поданням інспектора КВІ ДДУ ПВП в Тячівському районі про звільнення від покарання:

ОСОБА_2  ІНФОРМАЦІЯ_1, гр-н. України, українець, мешканць с.Вонігово, вул. Радянська, 22, ІНФОРМАЦІЯ_2, не одруженого, раніше не судимого ,

                                                                             за ч.2 ст.296 КК Ураїни,

В С Т А Н О В И В:

    28 квітня 2007 року, вироком Тячівського районного суду, ОСОБА_2   засуджено за ст. 296 ч. 2  КК України на 2 роки позбавлення волі,  на підставі  ст.. 75 КК України звільнено від відбування покарання, якщо він протягом 2 років не вчинить нового злочину,  ст. 76 КК України не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу криміналь-виконавчої системи,   повідомляти вказані органи  про зміну місця проживання, роботи, або навчання.  

    Із подання вбачається, що ОСОБА_2 за час відбування покарання зарекомендував себе з позитивної сторони, скарг з боку сусідів та родичів не надходило, умови відбування покарання не порушував.

Заслухавши думку представника КВІ ДДУ ПВП ОСОБА_1,  прокурора Якубовського В.А. та дослідивши матеріали справи, суд вважає, що подання слід задовольнити, так як ОСОБА_2 своєю поведінкою доказав своє виправлення і заслуговує на звільнення від покарання.

Керуючись ст. 407, 411 КПК України -,

П О С Т А Н О В И В:

Звільнити   ОСОБА_2   від покарання за вироком Тячівського районного суду від 28 квітня 2007 року, в зв”язку з спливом строку покарання.

На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Закарпатської області протягом 15 діб

    Суддя:                             В.В. Чопик

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація