Судове рішення #494488
Справа №2-290 /07 РІШЕННЯ ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

Справа №2-290 /07 РІШЕННЯ  ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

26 січня 2007р.                   Вільногірський міський суд Дніпропетровської обл.

у складі:

головуючого                                               судді Болоніної М.Б.

при секретарі                                                        Шараповій О.О.

за участю позивача                                               ОСОБА_1

відповідача                                           ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Вільногірську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів па утримання неповнолітніх дітей,

ВСТАНОВИВ:

Строни перебувають у зареєстрованому шлюбі з 12.08.1995р., від спільною життя маючі. 2 неповнолітніх дітей - сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н. та доньку ОСОБА_4. ІНФОРМАЦІЯ_2р.н.

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей, в якому зазначає, що відповідач матеріальної допомоги їй не надає, хоча працює і має заробіток, інших дітей він не має. Позивач просить стягнути аліменти з  відповідача у розмірі 1/3 частини його заробітку (доходу).

В попередньому судовому засіданні позивач повністю підтримала свій позов, суду також пояснила, що відповідач витрачає заробіток на особисті потреби, допомоги на утримання дітей їй не надає, вона не працює, доходів не має.

Відповідач позов визнав, суду пояснив, що працює, має заробіток, аліменти на дітей від інших шлюбів з нього не стягуються, непрацездатних членів сім'ї він не має. стан здоров'я задовільний.

Позовні вимоги підтверджені свідоцтвами про шлюб сторін (ар.с.4). про народження їх дітей (ар.с.5.6). довідкою про те. що діти знаходяться на утриманні  позивача (ар.с.7).

За таких обставин суд вважає можливим прийняти визнання позову відповідачем, це передбачено діючим законодавством, буде сприяти захисту інтересів неповполітніх дітей сторін та не порушить права відповідача. Обставин, які б перешкоджали стишенню аліментів з відповідача, судом не встановлено.

'Згідно сч.88 ЦПК України з відповідача підлягають стягненню судовий збір (держмито) та витрати на інформаційно-технічне забезпечення.

У відповідності до ст. 191 СК України аліменти підлягають стягненню з дня подачі позову до суду, тобто з 12.01.2007р.

Керуючись ет.ст.84,88, 130. 174, 212, 213, 215, 367 ЦПК України, ст.ст. 180. 182.191 Сімейного кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів па утримання неповнолітніх дітей задовольнити.

Стягувати щомісяця з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 р.н.. уродження м. Вільногірську Дніпропетровської обл., який працює в ЦГТТ філії «ВГМК" ЗАТ «Кримський ТИТАН», мешкає у АДРЕСА_1 (відомості про ідентифікаційний номер відсутні). аліменти на утримання сина ОСОБА_3. ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н. та доньки ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н. на користь матері - ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 р.н., яка мешкає там же. ідентифікаційний номер НОМЕР_1, у розмірі 1/3 частки всіх видів доходу, але не менше, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму на кожну дитину відповідно до її віку, починаючи з дня подачі позову до суду, тобто з  12.01.2007р.

 

 

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір (державне мито) в сумі 51 гр. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи для Вільногірського міського суду в сумі 7гр.50коп. з перерахуванням до ГУ ДСА в Дніпропетровській області.

Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів в межах сум платежу за місяць.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Дніпропетровської області через Вільногірський міський суд.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано, або після закінчення строку, встановленого на подачу апеляційної скарги.

СУДДЯ                      М.Б. БОЛОНІНА

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація