Справа №6-а-64/14
№760/13405/14-а
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 липня 2014 Солом'янський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Зінченко С.В.,
при секретарі Резніченко Л.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві подання державного виконавця Відділу примусового виконання рішень державної виконавчої служби Головного управління юстиції у м. Києві про зміну способу та порядку виконання рішення Солом'янського районного суду м. Києва по справі № 2-а-3293/11 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про визнання дії неправомірними та зобов'язання вчинити дії, -
в с т а н о в и в :
Заявник звернувся до суду із вказаним поданням, в якому просить змінити спосіб виконання рішення шляхом стягнення з Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві на користь ОСОБА_1 коштів в сумі 618, 70 грн. та 3752, 12 грн.
Заява мотивована тим, що згідно повідомлення Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві від 21.05.2014 року, ОСОБА_1 проведено перерахунок пенсії в порядку встановленому рішенням суду з 21.12.2010 по 22.07.2011 на суму 618, 70 грн. та 3752, 12 грн.
Рішення суду не самостійно боржником не виконується.
В судове засідання сторони не з'явилися, про день, час та місце розгляду справи повідомлялись у встановленому законом порядку.
Дослідивши матеріали подання, суд приходить до наступного висновку.
Згідно ч. 1 ст. 263 КАС України за наявності обставин, що ускладнюють виконання судового рішення (відсутність коштів на рахунку, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), державний виконавець може звернутися до адміністративного суду першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий лист, що видав виконавчий лист, із поданням, а особа, яка бере участь у справі, та сторона виконавчого провадження - із заявою про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення.
Як встановлено з подання державного виконавця, останнє не містить зазначення жодної з обставин, що передбачені вказаною вище нормою закону та відповідно не можуть бути підставою для зміни способу і порядку виконання рішення.
Крім того, як вбачається з подання, заявник фактично просить суд не змінити спосіб виконання рішення суду, а ухвалити нове про стягнення з Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві певної суми коштів, що також не відповідає вимогам закону.
Таким чином суд вважає подання необґрунтованим та безпідставним, а отже в його задоволенні слід відмовити.
На підставі викладеного та керуючись статтями 160, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
у х в а л и в :
В задоволенні подання державного виконавця Відділу примусового виконання рішень державної виконавчої служби Головного управління юстиції у м. Києві про зміну способу та порядку виконання рішення Солом'янського районного суду м. Києва по справі № 2-а-3293/11 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про визнання дії неправомірними та зобов'язання вчинити дії- відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: С.В. Зінченко