Судове рішення #49298441

УХВАЛА

про зупинення провадження та оголошення розшуку засудженого

Справа №668/14723/13-к

28.11.2013 Суворовський районний суд м. Херсона у складі:

головуючої судді: Валігурської Л.В.

при секретарі: Розум А.С.

з участю прокурора: Хомич В.П.

представника КВІ Суворовського району м. Херсона: ОСОБА_1


розглянувши подання інспектора КВІ Суворовського району м. Херсона УДПтСУ в Херсонській області про скасування випробувального строку та направлення засудженого ОСОБА_2 Шакроєвича, ІНФОРМАЦІЯ_1, для відбування призначеного судом покарання, -

в с т а н о в и в:

          На розгляд Суворовського районного суду м. Херсона надійшли матеріали подання інспектора КВІ Суворовського району м. Херсона УДПтСУ в Херсонській області про скасування випробувального строку та направлення засудженого ОСОБА_2 Шакроєвича, ІНФОРМАЦІЯ_1, для відбування призначеного судом покарання, посилаючись на те, що останнім під час іспитового строку було вчинено новий злочин.

Відповідно до ч. 4 ст. 539 КПК України розгляд клопотання (подання) про скасування випробувального строку та направлення для відбування покарання проводиться за участі, в тому числі засудженого.

          В судові засідання призначені на 14.11.2013, 28.11.2013 року ОСОБА_2 не з’явився. На виконання приводу ДІМ Суворовського РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області ОСОБА_3 був наданий рапорт про те, що за адресою проживання ОСОБА_2 не проживає, встановити його місцезнаходження не виявилось можливим.

          Вказане свідчить про те, що ОСОБА_2, ухиляється від явки до суду для вирішення питання про скасування випробувального строку та направлення для відбування покарання призначеного судом. Про зміну місця проживання ані суд, ані КВІ Суворовського району м. Херсона не повідомив.

Прокурором в судовому засіданні було заявлено клопотання про зупинення провадження та оголошення ОСОБА_2 у розшук, а також клопотання про надання дозволу на затримання ОСОБА_2 з метою приводу, які підтримала і представник КВІ Суворовського району м. Херсона.

Суд, заслухавши думку представника КВІ Суворовського району м. Херсона, прокурора, вивчивши матеріали подання, вважає за необхідне розгляд подання призупинити, оголосити розшук засудженого ОСОБА_2 та при встановленні його місця знаходження, затримати і направити до суду для вирішення питання про скасування випробувального строку і направлення для відбування призначеного покарання.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 78 КК України, ст. ст. 190, 335, 537, 539 КПК України, суд –

п о с т а н о в и в:

Провадження у розгляді подання інспектора КВІ Суворовського району м. Херсона УДПтСУ в Херсонській області про скасування випробувального строку та направлення засудженого ОСОБА_2 Шакроєвича, ІНФОРМАЦІЯ_1 – зупинити.

Оголосити розшук засудженого ОСОБА_2 Шакроєвича - ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_4, грузина, громадянина ОСОБА_4, останнє відоме місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_3 (можлива адреса: м. Херсон, вул. Кримська, 55-а), засудженого вироком Комсомольського районного суду м. Херсона за ч. 1 ст. 263 КК України.

У разі встановлення місцезнаходження ОСОБА_2 Шакроєвича надати дозвіл на затримання з метою приводу для розгляду подання в Суворовському районному суді м. Херсона.

Проведення розшуку доручити Суворовському РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області.

Контроль за виконанням ухвали покласти на Прокуратуру Суворовського району м. Херсона.

Ухвала в частині надання дозволу на затримання втрачає законну силу з моменту приводу засудженого до суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.


СуддяОСОБА_5



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація