Судове рішення #492953
2-317/07

2-317/07

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 січня 2006 року                                                                            Рівненський районний суд

Рівненської області В особі судді Сидоренко С.М. при секретарі Шевцовій Р.В.

розглянувши у судовому засіданні в місті Рівне цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу,

встановив:

Позивачка звернулася до суду з позовом та просить розірвати шлюб між нею та ОСОБА_2, зареєстрований 24.01.1997 року у відділі реєстрації актів цивільного стану міста Рівного, актовий запис НОМЕР_1.

Від шлюбу сторони мають дочку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1.

В обґрунтування своїх вимог позивачка покладається на те, що сімейне життя з відповідачем не склалося, тому що сторони мали різні характери, різні погляди на життя, в результаті чого в сім'ї постійно виникали сварки та скандали. Сторони припинили шлюбні відносини і в травні 2003 року, спільного господарства не ведуть, спір про поділ майна та про виховання і утримання спільної дитини відсутній. За домовленістю дочка залишилась на утриманні і вихованні з батьком. З 2004 року позивачка проживає однією сім'єю з іншим чоловіком від якого народила двоє дітей: ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3,.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала і пояснила, що примирення з відповідачем вважає неможливим і просить шлюб розірвати. Дочку просить залишити на вихованні з відповідачем.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав та згідний на розірвання шлюбу, дочку просить залишити на виховання з ним .

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, суд прийшов до висновку, що позов підлягає до задоволення, оскільки подальше сумісне життя та збереження сім'ї між сторонами є неможливим шлюб підлягає до розірвання.

Керуючись ст. ст.213,214,215 ЦПК України, ст. 104, ст. 105, ст.110 СК України суд, -

вирішив :

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 24.01.1997 року у відділі реєстрації актів цивільного стану міста Рівного, актовий запис НОМЕР_1.

Дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити на вихованні з батьком ОСОБА_2.

Дітей ОСОБА_4  ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 залишити на вихованні з матір'ю.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГС стягнути з ОСОБА_2 державне мито в доход держави в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, звільнивши від сплати державного мита ОСОБА_1.

На рішення може бути подана апеляція до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський районний суд Рівненської області, заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                                                                                                        С.М.Сидоренко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація