Судове рішення #49281085

Справа № 202/6803/14-ц

Провадження № 2/202/4448/2014

УХВАЛА


02 липня 2014 року Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська у складі:

головуючого судді                               Колесніченко О.В.,

при секретарі                                         Голобородько О.М.,

за участю позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -


ВСТАНОВИВ:

У червні 2014 року позивач звернулася до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що з 08 вересня 2007 року перебуває з відповідачем у зареєстрованому шлюбі, від якого мають малолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, однак сімейне життя не склалося через різні характери, непорозуміння та сварки, через що втрачене почуття любові, поваги, припинені шлюбні відносини, ведення спільного господарства та спільне проживання з жовтня 2011 року. Вважає, що подальше спільне життя з відповідачем, як подружжя, примирення і збереження шлюбу неможливе, а тому просила шлюб розірвати.

У судовому засіданні позивач надала пояснення аналогічні змісту позовних вимог, зазначивши, що намагалася йти на поступки і компромісом з чоловіком, але він достатніх взаємних поступок не вчиняв, тому вважає недоцільним надання строку для примирення.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав, зазначивши, що до останнього намагався зберегти сім’ю, і вважає, що це можливо зробити, у зв’язку з чим постійно йшов на компроміси, проте він відчуває відсутність поваги з боку дружини до нього, тому на час проведення судового засідання вважає, що після спричинених йому образ вже немає сенсу у наданні строку для примирення.

Враховуючи, що дійсний гострий конфлікт між подружжям вирішений так і не був, наявність емоційної небайдужості між сторонами, наявність у сторін малолітньої дитини, інтереси та вік якої також взяті до уваги, суд слідує вимогам ст.111 СК України відповідно до яких вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства, про що роз’яснював і Пленум Верховного Суду України у п.10 постанови №11 від 21 грудня 2007 року «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя», достатнім строком для чого на переконання суду буде чотири місяці.

Згідно п. 7 ч.1 ст. 201 ЦПК України, суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі надання сторонам у справі про розірвання шлюбу строку для примирення.

Керуючись ст. 111 СК України, ст.ст. 201,209, 210 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Надати сторонам у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – строк для примирення терміном чотири місяці.

Провадження у справі на цей час – зупинити.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя О.В. Колесніченко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація