Судове рішення #49256374

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128


УХВАЛА

          

31.01.13                                                                       Справа№ 1/135


Господарський суд Львівської області у складі головуючого судді Станька Л.Л., при секретарі Білані О.Г., розглянув у відкритому судовому засіданні справу за позовною заявою: Львівського міжрайонного природоохоронного прокурора у Львівській області, в інтересах держави в особі:

позивача 1: Лисиничівської сільської ради, с.Лисиничі Пустомитівський район Львівська область

позивача 2: Пустомитівської районної ради, м.Пустомити Львівська область

позивача 3: Львівської обласної ради, м.Львів

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Земкомерц”, м.Львів

про стягнення заборгованості в сумі 188’ 922,00 грн.(в т.ч. Лисиничівській сільській раді – 60% вказаної суми втрат – 113’ 353,20 грн., Пустомитівській районній раді – 15% вказаної суми втрат – 28’ 338,30 грн., Львівській обласній раді - 25% вказаної суми втрат – 47’ 230,50 грн.).


Представники сторін:

від прокуратури: ОСОБА_1 – старший прокурор прокуратури;

від позивача 1: ОСОБА_2 – в.о. сільського голови;

від позивача 2: не з’явився;

від позивача 3: не з’явився;

від відповідача: не з’явився.


Суть спору: Львівський міжрайонний природоохоронний прокурор у Львівській області, в інтересах держави в особі Лисиничівської сільської ради, Пустомитівської районної ради, Львівської обласної ради звернувся із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю „Земкомерц” про стягнення заборгованості в сумі 188’ 922,00 грн.(в т.ч. Лисиничівській сільській раді – 60% вказаної суми втрат – 113’353,20 грн., Пустомитівській районній раді – 15% вказаної суми втрат – 28’ 338,30 грн., Львівській обласній раді - 25% вказаної суми втрат – 47’ 230,50 грн.).

Прокуратурою та позивачем-1 явку представників в засідання суду забезпечено, подано копію державного акту про право власності на земельну ділянку серії ЯД №486678 від 20.03.2008р., яку судом долучено до матеріалів справи. Також подано клопотання про продовження терміну вирішення спору в зв’язку з необхідністю подачі додаткових доказів, яке судом приймається і підлягає задоволенню.

Позивачами-2,3 явки представників судове засідання не забезпечено, причин незабезпечення не повідомлено.

Відповідачем явки представника судове засідання не забезпечено, причин незабезпечення не повідомлено.

Враховуючи вищевикладене, з метою повного і всестороннього розгляду справи, а також у зв’язку з неявкою в засідання суду представників позивачів-2,3 і відповідача, неподанням зажаданих судом документів та необхідністю витребування доказів по справі, керуючись ст.ст. 69, 77, 86, 87 ГПК України, суд, -

у х в а л и в :


1. Продовжити термін вирішення спору.

2. Відкласти розгляд справи на 11 год. 00 хв. 14.02.2013р.

3. Прокуратурі та Позивачам-1,2,3 подати: розрахунок; затверджений у встановленому порядку проект землеустрою.

4. Відповідачу подати: ґрунтовний відзив на позовну заяву; засвідчену копію державного акта; докази статусу юридичної особи; державний акт на землю.

5. Сторонам: забезпечити явку уповноважених представників в судове засідання.

Суддя Станько Л.Л.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація