Судове рішення #492216
Справа № 2-22/2007року

Справа   2-22/2007року

 

ЗАОЧНЕ       РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

30.01.2007 року                       селище   Верховина

Верховинський районний суд Івано-Франківської області

у складі: головуючого-судді Данилюк М.П.

секретаря                                 Фурманюк В.М.

позивачки                ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в Верховинському районі справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2 про стягнення аліментів про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,-

УСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася в суд із заявою до відповідача про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини .

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги змінила, суду пояснила, що із відповідачем перебувала в шлюбі, який розірвано 26 травня 2003року, про що свідчить свідоцтво про розірвання шлюбу, видане відділом реєстрації актів громадянського стану Верховинського районного управління юстиціїї, запис НОМЕР_1 від 26 травня 2003 року.

Від шлюбу мають спільну дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Відповідач в добровільному порядку матеріальної допомоги на утримання сина ОСОБА_3 не надає.

Для нормального розвитку дитини потрібні продукти харчування, предмети гігієни , одяг тощо.

Відповідач має мінливий нерегулярний дохід, їздить на сезонні роботи , що є його джерелом доходів,

Просить заяву задовольнити , стягувати з відповідача у її користь , на утримання дитини -сина Юрія аліменти в розмірі 1/4 частини від всіх видів заробітку , але не менше ніж ЗО відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку , щомісячно, з дня подачі заяви до досягнення ним повноліття.

Відповідач в судове засідання не з'явився, хоча про час і місце розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку, а тому справу слід вирішити за наявності пред'явлених доказів.

Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши позивачку , прийшов до висновку , що позов підлягає до повного задоволення із слідуючих підстав.

Із свідоцтва про народження дитини - ОСОБА_3, видно, що його батьком є ОСОБА_2.

Ст.180 Сімейного кодексу України передбачає обов'язок батьків утримувати дитину до досягнення нею повноліття, ст.182 Сімейного кодексу України передбачає обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів, а ст.183 Сімейного кодексу України передбачає визначення аліментів у частці від заробітку.

На підставі ст.180,182,184 СК України, керуючись ст.ст.202, 203 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1задовольнити .

Стягувати з ОСОБА_2 , жителя с.Усть-Путила Путильського району Чернівецької області, у користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, жительки с.Довгопілля Верховинського району Івано-Франківської області, на утримання неповнолітньої дитини - сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, аліменти у розмірі 1/4 частини від всіх видів його доходів, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно і продовжувати стягнення до досягнення ним повноліття.

 

Стягнення аліментів розпочати з 13.12.2006 року.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави державне мито в сумі 51грн.

Рішення підлягає до негайного виконання в частині стягнення аліментів протягом одного місяця.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, та якщо таку заяву не було подано.

У разі подачі заяви про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заяву про апеляційне оскарження рішення до апеляційного суду Івано-Франківської області може бути подано протягом 10 днів з дня його проголошення, апеляційна скарга на рішення подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження через суд першої інстанції.

Головуючий                                                                підпис                                           3 оригіналом вірно

Суддя  Верховинського                                        

районного суду Данилюк М.П.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація