Судове рішення #491742
Справа № 3-386/07

Справа № 3-386/07

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

19 січня 2007р.         .                                                                                                            м.Тячів

Суддя Тячівського районного суду Закарпатської області Розман M.M., розглянувши справу про адміністративне правопорушення вчинене:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканцем АДРЕСА_1, передбачене ст.122 ч.1 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 22.10.2006 р. о 12 год. 10 хв., в смт. Тересва, по вул. Головній, керуючи автомобілем марки "ВАЗ-21150", держномер НОМЕР_1, перевищив встановлену швидкість руху, рухався зі швидкістю 83 км/год., чим порушив п. 12.4. Правил дорожнього руху України.

Вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад адмінправопорушення, передбаченого ст.122 ч. І КпАП України, - перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год., що стверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення НОМЕР_2.

Проте зважаючи на те, що адмінправопорушення було вчинено 22.10.2006 року, а справа ОСОБА_1 надійшла до суду тільки 04.01.2007 року, що перешкоджає її розгляду в суді, дану справу слід закрити в зв'язку зі спливом двохмісячного строку передбаченого ст. 38 КпАП України на протязі якого може бути накладено адміністративне стягнення.

Керуючись ст.ст. 284 ч.3 , 247 ч.7 КпАП України

ПОСТАНОВЛЯЮ :

Провадження за ст. 122 ч.1 КпАП України відносно ОСОБА_1 закрити за спливом строку притягнення до адміністративної відповідальності.

Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.

Суддя Тячівського

районного суду:                                                                            Розман М.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація