Судове рішення #49154596

Баранівський районний суд Житомирської області


Справа № 3-108/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14.02.2011 суддя Баранівського районного суду Юрчук М. І. , розглянувши матеріали, які надійшли від Баранівського ВДАІ Житомирської області про притягнення до адміністративної   відповідальності ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,   мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого,   


за частиною  3 статті  121 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 


ВСТАНОВИВ:

 

   25.08.2010 року ОСОБА_1 був підданий ВДАІ Баранівського району адміністративному стягненню за ст. 121 ч.1 КУпАП- штрафу в розмірі 340 грн..

03.12.2010 року о 09 год. 45 хв. на вулиці Леніна в  смт. Черняхів Житомирської  області   ОСОБА_1, повторно протягом року вчинив порушення ПДР України, передбачене ч.1 ст.121 КУпАП, а саме: керував  автомобілем  « ЗІЛ 5301 », номерний  знак НОМЕР_1 із не пройденим державним технічним оглядом, чим порушив вимоги пункту 31.3.б Правил дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність за ст. 121 ч.3 КУпАП..

ОСОБА_1 в суд не з'явився і не повідомив причини неявки. Про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином , що підтверджується підписом в поштовому повідомленні про отримання судової повістки 28.01.2011 року. Під час складання протоколу ОСОБА_1 написав пояснення, що не встиг пройти техогляд.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні 03.12.2010 року правопорушення, передбаченого ст. 121 ч.3 КУпАП підтверджується постановою серії АМ № 055278 від 25.08.2010 року, винесену інспектором адміністративної практики ВДАІ м. Баранівка ОСОБА_2 про накладення на ОСОБА_1 штрафу за ст. 121 ч.1 КУпАП, а також протоколом серії АМ1 № 134156 від 03.12.2010 року, в якому ОСОБА_1 написав пояснення про визнання вини.

Враховуючи обставини правопорушення, особу правопорушника, повторне протягом року вчинення ним аналогічного правопорушення, вважаю доцільним на ОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.


Керуючись ст.ст.   283, 284  Кодексу України про адміністративні правопорушення, 


ПОСТАНОВИВ:


Визнати ОСОБА_1  винним  у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти адміністративне стягнення за цим законом- позбавити права керування транспортними засобами на строк три місяці.

Копію постанови для виконання напрвити ВДАІ по обслуговуванню Баранівського району, Житомирської області.


Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Баранівський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення.


Суддя Юрчук М.І.

 


  • Номер:
  • Опис: висловлювався нецензурною лайкою
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-108/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Юрчук М. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.02.2011
  • Дата етапу: 25.06.2011
  • Номер:
  • Опис: Керував транспортним засобом в стані алкогольного сп"яніння.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-108/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Юрчук М. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.12.2010
  • Дата етапу: 14.01.2011
  • Номер:
  • Опис: Лисиканич В.І. керував т.з. в стані алкогольного сп`яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-108/11
  • Суд: Зборівський районний суд Тернопільської області
  • Суддя: Юрчук М. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.02.2011
  • Дата етапу: 21.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація