Справа № 5-227/2009р.
ПОСТАНОВА
10 квітня 2009 року суддя Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області Хіневич В.І., при секретарі Бучинській І.М., за участю прокурора – Степаненко І.Ю.,
розглянувши у виїздному судовому засіданні в Кременчуцькій виправній колоній № 69 подання адміністрації Кременчуцької виправної колонії Управління ДДУПВП у Полтавскій області (№69) про можливість встановлення адміністративного нагляду відносно засудженого ОСОБА_2,
В С Т А Н О В И В:
Адміністрація КВК № 69 звернулася до суду з даним поданням, де просить встановити адміністративний нагляд відносно засудженого ОСОБА_2
В поданні вказує, що 18 квітня 2009 року з установи Кременчуцької ВК –69 звільняється ОСОБА_2, який будучи раніше судимим, засуджений 14.09.2005 року Крюківським районним судом м.Кременчука Полтавської області за ст.309, 185ч.2 КК України на строк 4 роки 3 місяці позбавлення волі. За час відбування покарання характеризується позитивно.
Суд вислухавши думку прокурора, який не заперечував проти встановлення адміністративного нагляду відносно засудженого ОСОБА_2, засудженого, який також не заперечував проти задоволення подання, дослідивши та проаналізувавши матеріали справи, приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав:
Судом встановлено, що ОСОБА_2, будучи раніше судимим до позбавлення волі за умисні злочини, вироком Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області від 14.09.2005 року визнаний винним в скоєнні злочину, передбаченого ст. 309, 185ч.2 КК України, та засуджений на строк 4 роки 3 місяці позбавлення волі. Початок строку покарання 14.09.2005 року. Кінець строку 10.12.2009 року. У Кременчуцькій виправній колонії № 69 відбуває покарання з 03.02.2006 року.
Згідно з характеристикою, затвердженою начальником КВК № 69, за час відбування покарання в КВК –69 засуджений ОСОБА_2 характеризується позитивно, вимоги встановленого порядку відбування покарання на даний час не порушує, мав сім стягнень, які зняті та погашені у встановленому законом порядку. Має шість заохочення. У відношенні до представників адміністрації ввічливий, виконує їх законні вимоги. Працевлаштований на виробництві установи на електро-дільниці. До роботи відноситься сумлінно, змінні завдання виконує старанно та в повному обсязі. Приймає участь у програмі диференційованого виховного впливу на засуджених програма «Духовне відродження», відвідує православну церкву цстанови. У скоєному злочині розкаюється.
Відповідно до ст.158 КВК адміністративний нагляд встановлюється щодо осіб, зазначених у статті 3 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”, за постановою судді в порядку, передбаченому статтею 5 вищезазначеного Закону.
Згідно з вимогами п.г ст.3 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”, адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб, засуджених до позбавлення волі за один із злочинів, пов`язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
Приймаючи до уваги вищевикладене, а також те, що ОСОБА_2 засуджений вироком Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області від 14.09.2005 року до позбавлення волі за злочин, пов`язаний з незаконним обігом наркотичних засобів, суд приходить до висновку, що відносно нього слід встановити адміністративний нагляд терміном 1 рік із застосуванням у повному обсязі обмежень, передбачених ст 10 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”.
Керуючись ст.158 КВК України, п.б ст.3, ст.ст.4, 5, 6, 10 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”, суд,-
П О С Т А Н О В И В :
Подання адміністрації Кременчуцької виправної колонії Управління ДДУПВП у Полтавській області (№ 69) про можливість встановлення адміністративного нагляду відносно засудженого ОСОБА_2, -задовольнити.
Встановити адміністративний нагляд відносно засудженого ОСОБА_2 терміном 1 рік із застосуваннм наступних обмежень:
1. 1. заборона виходу з будинку (квартири) з 22:00 год. до 06:00 год;
2. 2. заборона вживати спиртні напої в місцях їх продажу на розлив;
3. 3. заборона виїджати за межі встановленого місця мешкання (місто, с.м.т., село) в особливих справах без дозволу контролюючих органів;
4. 4. реєстрація в міліції чотири рази на місяць.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Полтавської області протягом 7 днів.
Суддя