Судове рішення #4906706

        Справа № 2-96/2009 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 квітня 2009 року                                 селище Верховина

Верховинський районний суд Івано-Франківської області

у складі:     головуючого-судді         Токарука В.І.

секретаря                 Лесик В.Д.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в селищі Верховина справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

    Позивачка звернулася в суд із позовом про розірвання шлюбу до відповідача. Позов мотивує тим, що одружилася із відповідачем 22 серпня 2000 року. Від спільного проживання у них народилось двоє дітей: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, які згідно їхньої усної домовленості залишаються проживати разом з нею та перебувають на її вихованні та утриманні. В якості підстав розірвання шлюбу наводить те, що спільне життя виявилось невдалим, у них різні погляди на сімейне життя, між ними постійно виникають сімейні конфлікти, непорозуміння. Відповідач не надає належної уваги сім’ї та уваги, щодо виховання їхніх дітей. На даний час сім’я фактично розпалась, шлюбні відносини не підтримують. Кожен з них живе своїм життям. Спільне господарство не ведуть. Примирення та подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливе, а тому просить шлюб розірвати.

    Сторони в попереднє судове засідання не з’явилися, хоча про час і місце розгляду справи належним чином були повідомлені, про що свідчать повідомлення про вручення судових повісток.

В заяві до суду позивачка ОСОБА_1 просить розглядати справу без її участі, позовні вимоги підтримує в повному обсязі, просить шлюб розірвати. Відповідач ОСОБА_2 у своїй заяві до суду теж просить розглядати справу без його участі, позовні вимоги визнає, просить шлюб розірвати.

Суд, вивчивши матеріали справи, взявши до уваги заяви сторін, вважає за доцільне позов задовольнити, оскільки відповідач позов визнав.

Згідно ч. 4 ст. 130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі відмови від позову, визнання позову, укладення мирової угоди проводиться в порядку, встановленому статтями 174 і 175 ЦПК України.

У відповідності до ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності до того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Обставини, які суперечили б закону або порушували права, свободи чи інтереси інших осіб відсутні, а тому є підстави для прийняття визнання відповідачем позову.

    Керуючись ст. ст. 10, 11, 130, ч. 4 ст. 174, 209, 212, 213-215, 218 Цивільного процесуального кодексу України та на підставі ст. ст. 110, 112, 160 Сімейного кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

    Прийняти визнання відповідачем позову. Позов задовольнити. Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_2 (дівоче прізвище – Шкіндюк) ОСОБА_5, зареєстрований 22 серпня 2000 року у відділі РАЦСу Верховинського районного управління юстиції Івано-Франківської області, актовий запис № 23 – розірвати.

    Дітей за спільною згодою батьків – дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 залишити на проживання при матері.

Кошти при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян покласти на ОСОБА_2, звільнивши від такої оплати ОСОБА_1.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Івано-Франківської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги. У випадку неподання заяви рішення суду набирає законної сили.

Головуючий:                 ________________            В.І. Токарук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація