Здолбунівський районний суд Рівненської області
ПОСТАНОВА Справа №3-1765/10р.
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 грудня 2010 року.
Суддя Здолбунівського районного суду Рівненської області Мішура В.С., розглянувши матеріали, які надійшли із ВДАІ Здолбунівського району УМВС України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності
гр.ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина(ку) України. проживаючого(чу) за адресою: смт.Мізоч, вул.І.Франка, 16, непрацюючо го(чу). ідентифікаційний код відсутній,
за ч.І ст.130, ч.2 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення Зміст ст.268 КУпАП роз'яснено.
встановив:
27 жовтня 2010 року о 01 год. 55 хв., на 333 км а/д Київ-Чоп, гр.ОСОБА_1, керував(ла) транспортним засобом марки « АЗЛК » з д/н « 36-48 РВУ, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння ( різкий запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння обличчя, тремтіння рук, нестійка хода), продовжуючи неправомірну поведінку, 09.11.2010 року керував транспортним засосбом марки « моторолер Мустанг» з явними ознаками алкогольного сп»яніння, чим порушив(ла) п.п.2.4, 2.9а Правил дорожнього руху України.
Вину у вчиненні правопорушення гр.ОСОБА_1 визнав(ла) повністю. Вона також об'єктивно доводиться матеріалами адміністративної справи та його (її) поясненнями.
Визнання вини, щире каяття суд визнає обставинами що пом'якшують відповідальність.
Обтяжуючою вину обставиною суд визнає вчинення правопорушення повторно.
Оцінивши зібрані докази у сукупності, перевіривши матеріали адміністративної справи, враховуючи особу правопорушника його матеріальний стан та ступінь суспільної небезпеки вчиненого правопорушення, суддя приходить до висновку про доцільність накладення на гр.ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді громадських робіт.
Керуючись ст.ст.221, 252, 268, 283, 284, 294, 36, ч.І ст.130, ч.2 ст.130 КУпАП. суддя
постановив:
Піддати гр.ОСОБА_1 адміністративному стягненню у виді 55 ( п»ятдесяти п»яти) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора в апеляційний суд Рівненської області протягом десяти днів з дня її винесення з поданням апеляційної скарги ( протесту) через Здолбунівський районний суд.
Суддя: