Судове рішення #49011392


Галицький районний суд Івано-Франківської області

м. Галич, вул. Караїмська, 10, 77100, (03431) 2-21-91



Справа № 1-45/10

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


25 січня 2010 року Галицький районний суд Івано - Франківської області

в складі: головуючого судді Клюби В. В.

секретаря Борисевич Н. В.

з участю: прокурора Андріуци М. І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Галичі справу про обвинувачення. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, який має середню спеціальну освіту, одруженого, пенсіонера, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, несудимого, у вчиненні злочину, передбаченого ст. 203 ч. 1 КК України, -

установив:

ОСОБА_1 займався видом господарської діяльності, щодо якої є спеціальна заборона, встановлена законом. Злочин вчинено при обставинах:

Будучи оформленим на роботу у ТзОВ «ГудЛаквест» охоронцем більярдного клубу «Більярд - бар», що на Майдані Різдва, 7 у м. Галичі, 07 листопада 2009 року без погодження з керівництвом ТзОВ «ГудЛаквест» та всупереч вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», з метою отримання особистого доходу, під’єднав до електромережі та вмикав вісім гральних апаратів, надаючи у такий спосіб послуги в сфері грального бізнесу за кошти громадян.

Цього ж дня близько 17.00 години в приміщенні більярдного клубу «Більярд - бар», що належить підприємцю ОСОБА_2 і перебувало у користуванні на умовах оренди ТзОВ «ГудЛаквест», працівниками міліції було виявлено та вилучено вісім гральних апаратів, а також вилучено 1400 гривень коштів, отриманих від вказаного виду діяльності, щодо якого є спеціальна заборона.

Підсудний ОСОБА_1 свою винність у пред’явленому йому обвинуваченні визнав повністю, підтвердив обставини вчиненого ним діяння і дав показання, що в приміщенні клубу знаходилися вісім гральних апаратів, які керівник ТзОВ «ГудЛаквест» Драган А.3. не встиг вивезти. Оскільки відвідувачі, які приходили до більярдного клубу, мали бажання грати на ігрових апаратах, він підключав їх до електромережі, так як бачив, що є можливість у такий спосіб заробити гроші. Всього ним отримано від надання у такий спосіб послуг в сфері грального бізнесу 1400 гривень. Щиро кається у вчиненому.

При цьому підсудний вважає за недоцільне досліджувати докази, які є у справі, так як не оспорює фактичних обставин справи, про що подав суду письмову заяву. З таким обсягом дослідження доказів по справі погодилися в судовому засіданні інші учасники процесу.

За наведених у вироку обставин справи та доказів, суд вважає, що дії підсудного слід кваліфікувати за ст. 203 ч. 1 КК України, оскільки він займався видом господарської діяльності - наданням послуг у сфері грального бізнесу, щодо якої є спеціальна заборона, встановлена Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15 травня 2009 року. При цьому підсудний повністю визнав свою винуватість у пред’явленому йому обвинуваченні, погодившись з обсягом пред’явленого йому обвинувачення.

Призначаючи підсудному покарання, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання.

Зокрема пом’якшуючими покарання обставинами суд визнає щире каяття підсудного у вчиненому.

Негативно характеризуючи даних підсудного за місцем його проживання, як особи, не встановлено.

За таких обставин суд приходить до висновку, що підсудному слід призначити, покарання у вигляді штрафу і в межах санкції ст. 203 ч. 1 КК України з позбавлення1 права займатися підприємницькою діяльністю у сфері грального бізнесу.

Речові докази, кошти в сумі 1400 гривень, отримані підсудним від надання послуг сфері грального бізнесу, який згідно закону заборонений в Україні, (а. с. 61 - 66 відповідно до ст. 81 ч. 1 п. 4 КПК України слід передати в доход держави.

Робочий зошит адміністратора з чорновими записами та три аркуші паперу з чорновими записами слід залишити у матеріалах кримінальної справи (а. с. 69-71).

Вісім гральних апаратів, 26 ключів до гральних апаратів, пульт дистанційного управління ігрових апаратів, 18 бланків розписок та 383 візитних картки (а. с. 67 - 70, 76) слід повернути власникові.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 323, 324, 327 КПК України, суд. -

засудив:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 203 ч. 1 КК України і призначити йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 900 (дев’ятсот) гривень з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю у сфері грального бізнесу на строк один рік.

Речові докази:

-кошти в сумі 1400 (одна тисяча чотириста) гривень конфіскувати в доход

Держави;

-робочий зошит адміністратора з чорновими записами на 26 - ти аркушах та три аркуші паперу з чорновими записами залишити у матеріалах кримінальної справи;

-вісім гральних апаратів, 26 ключів до гральних апаратів, пульт дистанційного управління ігрових апаратів, 18 бланків розписок клієнтові та 383 візитних номерних картки повернути ТзОВ «ГудЛаквест».

Запобіжний захід засудженому ОСОБА_1 до набрання вироком законної сили залишити попередньо обраний - підписку про невиїзд.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Івано-Франківської області протягом п'ятнадцяти діб з часу проголошення вироку через Галицький районний суд.



Суддя: ОСОБА_3




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація