Судове рішення #489867
7/269


ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

_________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА             

                  

07.03.07                                                                       Справа  № 7/269

Позивач : прокурор Надвірнянського району в інтересах держави –виконкому Надвірнянського міської ради в особі КП «Надвірнаводоканал»

відповідач: ТзОВ «Надвірнянський завод молочних продуктів»

про: стягнення 26272,98 грн.


          Колегія Львівського апеляційного господарського суду в складі головуючого судді –Мирутенко О.Л. та суддів Гнатюк Г.М., Кравчук Н.М., розглянувши апеляційну скаргу  ТзОВ «Надвірнянський завод молочних продуктів»на рішення господарського суду Івано-Франківської області від 30.01.2007р. по справі  №7/269.


ВСТАНОВИЛА:

Подана ТзОВ «Надвірнянський завод молочних продуктів»апеляційна скарга не може бути розглянута апеляційною інстанцією, оскільки не відповідає вимогам розділу ХІІ ГПК України :

Відповідно до ст.. 93 ГПК України апеляційна скарга подається, а апеляційне подання вноситься протягом десяти днів з дня прийняття рішення місцевим господарським судом.

Відповідно до ст. 97 ГПК України апеляційна скарга (подання) не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо скаргу (подання) подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про відновлення цього строку.

В даному випадку апелянтом оскаржується ухвала суду від 30.01.2007р. Апеляційна скарга подана до місцевого суду 19.02.2007р., тобто з пропуском строку передбаченого процесуальним Законом, та при цьому апелянт не клопоче про відновлення процесуального строку.

З огляду на викладене апеляційний суд вважає, що апеляційна скарга ТзОВ «Надвірнянський завод молочних продуктів»не підлягає прийняттю до розгляду відповідно до ст.. 97 ГПК України.

Керуючись  ст.ст. 93, 97 ГПК України, апеляційний суд, –   


УХВАЛИВ:


1. Апеляційну скаргу ТзОВ «Надвірнянський завод молочних продуктів»на рішення господарського суду Івано-Франківської області від 30.01.2007р. по справі  №7/269  всього на 6 аркушах повернути заявнику без розгляду.

2. Після усунення обставин, що спонукали повернення апеляційної скарги без розгляду, у відповідності до частини 4 ст. 97 ГПК України, апелянт має право повторно подати апеляційну скаргу.



 

Головуючий-суддя                                                                      О.Л. Мирутенко


Суддя                                                                                             Г.М. Гнатюк


         Н.М. Кравчук


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація