Справа № 2-1724/11
У Х В А Л А
24.06.2011 року суддя Фрунзенського районного суду м. Харкова Бобко Т.В., розглянув позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення порядку його участі у вихованні дитини,-
В с т а н о в и в:
Позивач звернувся до суду з позовом, яким просить визначити порядок його участі у вихованні та вільному спілкуванні з дочкою після розірвання шлюбу з відповідачем, а саме: встановити час та дні для зустрічей із дитиною щотижня з 12-00 годин до 16-00 годин, встановити дні, по яких позивач забиратиме дитини для спільного відпочинку та для побачення з його батьками –у святкові дні з 12-00 годин до 12 годин наступного дня, у день народження дочки –з 12-00 годин до 16-00 годин.
Позовна заява не відповідає вимогам ст.ст. 119, 121 ЦПК України, а саме –позивачем не зазначені засоби зв’язку сторін, якщо такі відомі, не сплачено судовий збір у розмірі, передбаченому Декретом КМУ “Про державне мито”, не сплачені витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, у розмірі та порядку, передбаченому Постановою КМУ від 21.12.2005 року № 1258 “Про затвердження порядку оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ та їх розмірів”.
При таких обставинах, позовна заява, відповідно до ч.1 ст. 121 ЦПК України, підлягає залишенню без руху із зазначенням недоліків заяви та наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення порядку його участі у вихованні дитини - залишити без руху.
Встановити строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків - 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Роз’яснити позивачу, що якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк не усуне зазначені недоліки позовної заяви, позовна заява вважається неподаною та повертається позивачеві.
Ухвала може бути оскаржена лише до розміру судових витрат в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: