Справа № 2/0301/450/11
У Х В А Л А
про відкриття провадження в справі
11 квітня 2011 року суддя Володимир-Волинського міського суду Волинської області Сеник Р.П., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до відкритого акціонерного товариства “Володимир-Волинське АТП 10707”про перерахунок сум відшкодуванню шкоди у зв'язку з втратою годувальника та стягнення заборгованості,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся в суд із позовною заявою до відкритого
акціонерного товариства “ Володимир-Волинське АТП 10707”про перерахунок сум відшкодуванню шкоди у зв'язку з втратою годувальника та стягнення заборгованості.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 119, 120 ЦПК України. Підстав для повернення заяви або відмови у відкритті провадження не вбачається.
Керуючись ст. ст. 122 , 127, 129 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до відкритого акціонерного товариства “Володимир-Волинське АТП 10707”про перерахунок сум відшкодуванню шкоди у зв'язку з втратою годувальника та стягнення заборгованості.
Попереднє судове засідання у справі призначити у відкритому судовому засіданні на 09 год. 30 хв. 14 квітня 2011 року у залі судових засідань Володимир-Волинського міського суду за адресою: Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 24.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до “14”квітня 2011 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копії ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Р.П. Сеник