ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
"10" січня 2011 р. | Справа № 3/2/5022-23/2011 |
УХВАЛА
про порушення провадження по справі
Суддя Турецький І.М. розглянувши матеріали
за позовом: Комунального підприємства "Тернопільводоканал", вул. Танцорова, 7, м. Тернопіль (код ЄДРПОУ 03353845)
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю " Поліграфіст", вул. Довга, 21, м. Тернопіль (код ЄДРПОУ 14048482)
про стягнення заборгованості
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Відповідно до статей 64,65 Господарського процесуального кодексу України, суддя
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовні матеріали до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на “20” січня 2011 р. о 10 год. 30 хв.
3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, який знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14,а, зал судових засідань № 4, 5 поверх.
4. Зобов'язати сторони подати в засідання:
Позивача: обґрунтований розрахунок ціни позову;
Відповідача: обґрунтований відзив на позовну заяву, копію довідки про включення до ЄДРПОУ.
Суддя І.М. Турецький
У відповідності до ч.2 ст.36 ГПК України, письмові докази подаються в оригіналі або належним чином засвідченій копії.
Витребувані судом документи подавати в канцелярію з супровідним листом до дня розгляду справи.
Представникам сторін мати належним чином оформлені повноваження (довіреність тощо) та документ, що посвідчує особу (паспорт).
Довідки про рух справи надаються Державним підприємством "Інформаційні судові системи" за тел. 8 (0352) 52-78-20.