Судове рішення #48884339

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"12" січня 2011 р. Справа № 2/5/5022-45/2011

УХВАЛА

про порушення провадження по справі

Суддя Колубаєва В.О. розглянувши матеріали

за позовом Публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" вул. Шевченка, 12, м. Київ 1, 01001 в особі Філії "Відділення ПАТ Промінвестбанк в м. Ужгород" вул. Крилова, 10, м. Ужгород ,Закарпатської області, 88000

          

до Дочірнього підприємства "ТИСА" Відкритого акціонерного товариства "Племінний завод Закарпатський" вул. І.Франка, 11, с. Золотники, Теребовлянського району, Тернопільської області, 48115

          

про cтягнення 6 165 667 грн. 09 коп. заборгованості та штрафних санкцій

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви.

Відповідно до статей 64,65 Господарського процесуального кодексу України, суддя

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі та прийняти позовні матеріали до розгляду.

2. Розгляд справи призначити на "25" січня 2011 р. о 09:30 год.

3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, який знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14,а, зал судових засідань № 4, 5 поверх.

4. Зобов'язати сторони подати в засідання:

Позивача : - довести, що позов підписано ОСОБА_1;

- довести, що директор філії відділення має право давати довіреності від імені юридичної особи;

- докази видачі кредиту в сумі 3 240 000 грн.;

- довідку управління статистики про включення відповідача до ЄДРПОУ;

- конкретний і якісний розрахунок пені з врахуванням Закону України №543/96 ВР від 22.11.1996р. "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань" та 6 місячного строку позовної давності;

- конкретний і якісний розрахунок боргу та відсотків.

Відповідача : обгрунтований відзив на позов та довідку управління статистики про включення до ЄДРПОУ.

5. Провести звірку заборгованості та відсотків по кредиту. Позивачеві направити на адресу відповідача акт звірки. Останньому такий підписати. В разі незгоди підписати з окремою думкою. Окрему думку підтвердити оригіналами документів.

Акт звірки сторонам надати в суд.

Суддя                                                                       В.О. Колубаєва


У відповідності до ч. 2 ст. 36 Господарського процесуального кодексу України письмові докази подаються в оригіналі або належним чином засвідченій копії.

Відповідно до вимог ПРИМІРНОЇ ІНСТРУКЦІЇ з діловодства копії документів засвідчуються шляхом зазначення на них: посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів, прізвища та дати засвідчення копії.

Витребувані судом документи подавати в канцелярію суду з супровідним листом, до дня слухання справи.

Представникам сторін мати належним чином оформлені повноваження (довіреність/доручення) та документ, що підтверджує особу (паспорт).

Довідки про рух справи надаються Державним підприємством "Інформаційні судові системи" за тел. 0-352 - 52-78-20.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація