Судове рішення #4887747

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА


08.01.08р.Справа № К39/660-07


За позовом  ОСОБА_1, м. Дніпропетровськ 

до  Товариства з обмеженою відповідальністю "Магія Смаку", м. Дніпропетровськ

Третя особа: ОСОБА_2, м. Дніпропетровськ 

про виведення із складу учасників та зобов'язання вчинити дії

Суддя  Ліпинський О.В.

Представники:

  Від позивача: не з'явився

  Від відповідача: Деркунський К.Л., дов. від 25.12.07р.

  від третьої особи:  не з'явився   

СУТЬ СПОРУ:

      Позов подано про виведення позивача із складу учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Магія Смаку" та зобов'язання відповідача виплатити позивачу вартість частини майна товариства, що пропорційні долі позивача в статутному фонді відповідача.

          Позивач та третя особа у судове засідання не з'явились.

Від відповідача надійшло клопотання про зупинення провадження по справі до розгляду справи по суті №К39/57-08 за позовом ОСОБА_1 про визнання права власності на частку у статутному фонді ТОВ "Магія Смаку" у розмірі 100% статного.

Відповідно до ст.79 ГПК України, господарський суд зупиняє провадження по справі в разі неможливості розгляду даної справи до вирішення пов'язаної з нею іншої справи, що розглядається іншим судом.

Враховуючи викладене, господарський суд вважає необхідне клопотання задовольнити, провадження у справі №К39/660-07 зупинити до розгляду справи №К39/57-08 по суті.

Керуючись ст.ст. 79, 86 Господарського процесуального кодексу України, –

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження по справі №К39/660-07 до розгляду справи №К39/57-08 по суті.

Суддя  О.В. Ліпинський


 

  


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація