Справа № 2o-29/2008 p.
РІШЕННЯ
Ім'ям України
04 березня 2008 року Новопсковський районний суд Луганської області
у складі головуючого судді Потапенко P.P.
при секретарі Войтенко О.А.
за участю представника УПФУ в Новопсковському районі ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в пгт.Новопсков
справу за заявою ОСОБА_2 про встановлення факту належності
правовстановлюючого документу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 звернулася до суду із заявою, у якій просить встановити, що трудова книжка, яка видана Новопсковським районним побутовим комбінатом 17.07.1972 року на ім'я „Григорьева - ОСОБА_3", фактично належить ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1. Згідно паспортних даних заявниця - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1. Але у трудовій книжці неправільно вказано її прізвище до укладення шлюбу "Григорьева", тоді як правильно "Григорьева". На данний час невідповідність її прізвища, зазначеного у трудовій книжці, прізвищу, зазначеному у свідоцтві про народження та свідоцтві про укладення шлюбу, стало для неї перешкодою в реалізації її права на пенсію.
Заявниця ОСОБА_2 в судовому засіданні заявлені нею вимоги підтримала в повному побсязі та просила їх задовольнити.
Представник ПФУ з заявленими вимогами згодна.
Матеріалами справи встановлено, що заявниця згідно паспорту серії ЕК 795204, виданого Новопсковським РВ УМВС України в Луганської області 14.04.1998 р. - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Згідно свідоцтва про укладення шлюбу серії І-АБ № 330238 від 25.07.1971 p., дівоче прізвище заявниці - „Григорьева", що відповідає даним свідоцтва про народження заявниці серії ЯД № 068665, де ії прізвище, ім'я та побатькові - „Григорьева Любовь Николаевна". В трудовій книжці її прізвище до укладення шлюбу записно з помилкою -„Григорьева". В зв'язку з невідповідністю її прізвища, зазначеного у трудовій книжці, прізвищу, зазначеному у свідоцтві про народження та свідоцтві про укладення шлюбу, в неї з'явилися перешкоди в реалізації її права на пенсію
Відповідно до діючого законодавства, допущені порушення в правовстановлюючих документах являються перепоною для здійснення ОСОБА_2 її права на отримання пенсії.
Виходячи з наведенного, вивчивши матеріали справи, у чинність п.6 ст.256 ЦПК України, суд вважає вимоги ОСОБА_2 такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі, оскільки вони законні, обгрунтовані, доказово підтверджені матеріалами справи.
У відповідності до ч.7 ст.235 ЦПК України при ухваленні судом рішення витрати заявникові не відшкодовуються.
На підставі вищевикладеного й керуючись ст.ст. 130 ч.4,212-215,235 ч.3,256 ч.1 п.6,259 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_2 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу задовольнити повністю.
Встановити, що трудова книжка, яка видана Новопсковським районним побутовим комбінатом 17.07.1972 року на ім'я „Григорьева - ОСОБА_3", фактично належить ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо її не було подано, а вразі подачі заяви про апеляційне оскарження - після закінчення двадцятиденного строку, встановленого для подачі апеляційної скарги, якщо така не була подана.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення апеляційному суду Луганської області через Новопсковський районний суд. Апеляційну скаргу на рішення може бути подано апеляційному суду Луганської області через Новопсковський районний суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення.