П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 грудня 2011 р. Справа №3-5525/11
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Магдич О. Г., розглянувши матеріали, які надійшли від Територіальної Державної інспекції праці у Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, працюючого директором ТзОВ «Домобудівник», жителя ІНФОРМАЦІЯ_2
за ч.1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
28 вересня 2011 року при перевірці Територіальною Державною інспекцією праці у Тернопільській області виявлено вчинення адміністративного правопорушення ОСОБА_1, а саме: із звільненим працівником ОСОБА_2 не проведено повний розрахунок у день її звільнення; під час виплати заборгованих сум остаточного розрахунку ОСОБА_2 не нараховано, а отже і не виплачено належні їм суми компенсації у зв»язку з затримкою їх виплати на строк більше одного календарного місяця, чим порушено вимоги ст. 116 КЗпП України, ст. 34 Закону України «Про оплату праці», Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв»язку з порушення строків виплати, за що передбачено адміністративну відповідальність ч. 1 ст. 41 КУпАП.
Правопорушник ОСОБА_1 в судове засідання не з”явився, з невідомих суду на те причин, хоча про дату та час судового розгляду був повідомлений належним чином, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.
За наявності обставин, приймаючи до уваги вимоги ст. 268 КУпАП, суд вважає за можливе розглядати справу у відсутності ОСОБА_1.
Оцінюючи зібрані по справі докази в їх повній сукупності, приходжу до висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП доведена матеріалами справи, дослідженими в судовому засіданні, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення №01-13-016/0554 від 28.09.2011 р., актом перевірки № 01-13-016/0823 від 28.09.2011 р. та іншими доданими документами.
За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_3 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП, - тобто порушення вимог законодавства про працю, а тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення.
Накладаючи адміністративне стягнення враховую характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, тому приходжу до переконання, що на нього слід накласти адміністративне стягнення у вигляді сплати штрафу в доход держави.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 41, 280, 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді сплати штрафу в доход держави в розмірі 550,00 грн. (п»ятсот п»ятдесят гривень 00 копійок).
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області.
Суддя Тернопільського
міськрайонного суду ОСОБА_4