Судове рішення #4870728

h

 

справа №  2-а-31798/08 

категорія  2.31.1

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

 12 травня 2009 р.                                                                                                 м. Житомир

 

Житомирський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді   Капинос О.В. ,

при секретарі -  Господарчук І.В.,

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Житомирі адміністративну справу за позовом  ОСОБА_1    до   Управління праці та соціального захисту населення Лугинської районноїдержавної адміністрації  про  визнання дій неправомірними та стягнення коштів,-

 

встановив:

 

 Позивачка у грудні 2008 року звернулася з позовом до суду, в якому просить визнати дії управління праці та соціального захисту населення Лугинської районної державної адміністрації щодо виплати їй коштів, передбачених Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в розмірах, встановлених Постановою Кабінету Міністрів України № 836 від 26 липня 1996 року "Про компенсаційні виплати особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" неправомірними та стягнути з відповідача на її користь 55765,00 грн доплати громадянам, які працюють на території радіоактивного забруднення згідно зі ст. 39 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” за період з вересня 1996 року по жовтень 2008 року та 10734,40 грн грошової допомоги у зв'язку з обмеженням споживання продуктів місцевого виробництва згідно зі ст. 37 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” за період з вересня 1996 року по серпень 2008 року.

Позивачка в судове засідання не з'явилася, надала суду клопотання про слухання справи у її відсутність.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився., направив заперечення на позов та заяву про слухання справи у його відсутність.

Крім того, відповідач надав клопотання про закриття провадження у справі у зв'язку з тим, що Лугинським районним судом винесена постанова від 19.02.09 р. у справі № 2-А-21/09  з того самого спору і між тими самими сторонами, яка набрала законної сили.

Відповідно до п.4 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України суд закриває провадження  у справі, якщо є такі, що набрали законної сили, постанова чи ухвала суду з того самого спору і між тими самими сторонами.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 157 КАС України, суд,-

 

ухвалив:

 

 

Провадження у справі за позовом   ОСОБА_1   до   Управління праці та соціального захисту населення Лугинської районноїдержавної адміністрації   про визнання дій неправомірними та стягнення коштів  закрити.

 Ухвала Житомирського окружного адміністративного суду  набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги. Заява про апеляційне оскарження подається через Житомирський окружний адміністративний суд до Київського апеляційного адміністративного суду  протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга подається у тому ж порядку протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

Головуючий суддя:                                                                         О.В. Капинос  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація