Судове рішення #48655316


Бершадський районний суд Вінницької області

м. Бершадь, вул. Шевченка, 4, 24400, (04352) 2-39-67


№ 3-2224/2010 р.

Постанова

20 вересня 2010 року Суддя Бершадського районного суду

Вінницької області ОСОБА_1

розглянувши матеріали, які надійшли від Бершадського РВ ГУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, жительку с.Флорино вул.Колгоспна,2, не працюючу, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, за ст. 184 ч.1 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:


ОСОБА_2 неналежним чином займається вихованням своєї неповнолітньої дочки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2, яка 13.09.2010 року без поважних причин пропустила заняття в школі.

ОСОБА_2 винною себе визнала, її вина доведена матеріалами справи.

Враховуючи обставини справи та особу правопорушниці вважаю, що адміністративне стягнення їй слід обрати у вигляді попередження.

Керуючись ст.ст. 184.ч.1, 283, 284 ч.1 п.1 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.1 КУпАП та піддати її адміністративному стягненню у вигляді попередження.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області на протязі 10 днів з моменту її проголошення.


СУДДЯ :


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація