Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #486401219

Справа № 339/294/23

4

2-н/339/61/23


С У Д О В И Й Н А К А З

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

20 липня 2023 року                                 м. Болехів


Суддя Болехівського міського суду Івано-Франківської області Сметанюк В.Б., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ" про видачу судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 за спожитий природний газ,

відповідно до ст.ст. 901-903 ЦК України, ст. 8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись ст.ст. 160-164, 167-169 ЦПК України,-

НАКАЗУЮ:

1. Стягнути з   ОСОБА_1 ,  ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка зареєстрована за адресою   АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ», що знаходиться за адресою вул. Бельведерська, 32А, м. Івано-Франківськ, код ЄДРПОУ 39595350, розрахунковий рахунок  НОМЕР_2  у філії Івано-Франківського обласного управління АТ "Ощадбанк", МФО 336503, заборгованість за спожитий природний газ по особовому рахунку  НОМЕР_3  у розмірі 5479 (п`ять тисяч чотириста сімдесят дев`ять) грн. 99 коп.

2. Стягнути з   ОСОБА_1 ,  ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка зареєстрована за адресою   АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ», що знаходиться за адресою вул. Бельведерська, 32А, м. Івано-Франківськ, код ЄДРПОУ 39595350, розрахунковий рахунок НОМЕР_4 в АБ "Кліринговий дім", МФО 300647, сплачений судовий збір в сумі 268 (двісті шістдесят вісім) грн. 40 коп.

3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.


Суддя:                                                         В.Б. Сметанюк


Згідно з п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України, під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Відповідно до ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4 і 5 частини першої статті 161 цього Кодексу, коли судовий наказ набирає законної сили у день його видачі (стаття 172 ЦПК України).

Судовий наказ набрав чинності «__»____________ року 

Строк пред`явлення судового наказу до виконання до «___»_________ року  

Судовий наказ виданий «___» ___________ року


Суддя:                                                           В.Б. Сметанюк











Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація