Справа № 3- 661
2009 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 квітня 2009 року.
Суддя Володимир-Волинського міського суду І.Г.Віннічук розглянувши матеріали, що надійшли від Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянку ОСОБА_2 , проживаючу ІНФОРМАЦІЯ_2 , прописану в м. Буторліновка вул. Попова,25 , Вороніжської області Російської Федерації , не працюючу ,
за ст.203 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В :
З протоколу про адміністративне правопорушення вбачається , що 07.04.2009 року о 16 год. 00 хв. працівниками Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області , виявлено, що громадянка ОСОБА_2 - ОСОБА_1 проживає на території України за документами термін дії яких закінчився , чим вчинила адміністративне правопорушення , передбачене ст. 203 ч.1 КупАП.
У суді ОСОБА_1 підтвердила факт вчинення нею вказаного вище правопорушення .
Крім пояснень порушника , її винуватість у вчинені адміністративного правопорушення , передбаченого ст.203 ч.1 КупАП , підтверджуються матеріалами справи , зокрема протоколом про адміністративне правопорушення серії ВВ № 006728 від 07.04.2009 року , ксерокопією імеграційної картки виданої на ім’я ОСОБА_1
Вважаю , що в діях порушника є склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 203 ч. 1 КупАП .
При накладенні на порушника адміністративного стягнення враховую характер вчиненого правопорушення , особу порушника , та вважаю доцільним накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу.
На підставі ст. 203 ч.1 КупАП , керуючись ст.ст.283, 284 ч.1 п. 1 , 287, 289 КупАП,-
П О С Т А Н О В И В :
Визнати винною ОСОБА_1 у правопорушенні, передбаченому ч.1 ст. 203 КУпАП та накласти на неї стягнення у виді штрафу в сумі 340 грн. ( триста сорок) грн. 00 коп..
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя: