У Х В А Л А
26 листопада 2014 року м. Рівне
Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Рівненської області у складі:
головуючого: судді Максимчук З.М.,
суддів: Григоренка М.П., Ковальчук Н.М.,
секретар судового засідання: Демчук Ю.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Рівне питання про виправлення описки в ухвалі апеляційного суду Рівненської області від 15 жовтня 2014 року в справі за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства «Сведбанк» про захист прав споживача, визнання кредитного договору недійсним,
в с т а н о в и л а:
Ухвалою апеляційного суду Рівненської області від 15 жовтня 2014 року справу з апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю “Вердикт Фінанс” на заочне рішення Здолбунівського районного суду Рівненської області від 22 серпня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства “Сведбанк” про захист прав споживача, визнання кредитного договору недійсним повернуто до суду першої інстанції для вирішення питання про виправлення описок в ухвалі Здолбунівського районного суду Рівненської області від 26 червня 2014 року у строк до 01 листопада 2014 року, після чого справу направлено до апеляційного суду Рівненської області.
У вступній та резолютивній частині вищезазначеної ухвали допущено описку, а саме: в складі колегії суддів помилково зазначено суддю Рожина Ю.М., замість судді Ковальчук Н.М.
Як вбачається із ухвали про призначення даної справи до розгляду від 25.09.2014 року та журналу судового засідання від 15.10.2014 року склад колегії суддів зазначений такий: головуючий: суддя Максимчук З.М.,судді: Григоренко М.П.,Ковальчук Н.М.
Виходячи з аналізу ч.1 ст. 219 ЦПК України, під опискою слід розуміти такі неточності, які впливають на можливість реалізації рішення чи його правосудності, як, наприклад, перекручування прізвища, ім'я, по-батькові сторін, складу суду та інші аналогічні граматичні помилки.
За змістом ст.219 ЦПК України суд може з власною ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені в судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про час і місце засідання. Їхня неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень.
Зазначена помилка підлягає виправленню у відповідності до вимог ст. 219 ЦПК України.
Керуючись ст. 219 ЦПК України,
у х в а л и л а :
В ухвалі апеляційного суду Рівненської області від 15 жовтня 2014 року виправити описку, вказавши у вступній та резолютивній частині ухвали склад колегії суддів такий: «головуючий: суддя Максимчук З.М., судді Григоренко М.П., Ковальчук Н.М.» замість неправильного «головуючий: суддя Максимчук З.М., судді Григоренко М.П., Рожин Ю.М.»
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: З.М.Максимчук
Судді: М.П.Григоренко
ОСОБА_2
- Номер: 2/562/812/13
- Опис: про захист прав споживача, визнання кредитного договору недійсним.
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 562/2156/13-ц
- Суд: Здолбунівський районний суд Рівненської області
- Суддя: Максимчук З.М. З.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.07.2013
- Дата етапу: 17.09.2014
- Номер: 2-п/562/17/14
- Опис:
- Тип справи: на заяву про перегляд заочного рішення
- Номер справи: 562/2156/13-ц
- Суд: Здолбунівський районний суд Рівненської області
- Суддя: Максимчук З.М. З.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.03.2014
- Дата етапу: 26.05.2014